Elektronické označování cen na prodejně

SportScheck je již více než 70 let ústředním místem setkávání lidí se zdravým a sportovním životním stylem. Vše začalo v roce 1946, kdy Otto Scheck ušil první kolekci pro zimní sporty ze starého vojenského oblečení. Nyní je společnost na trhu již téměř 70 let a nesmírně se rozrostla, má 34 poboček po celém Německu a ročně ji navštíví více než 10 milionů návštěvníků. Rozrůstá se i internetový obchod, který nyní obsahuje 50 000 položek od více než 500 značek.

Při těchto číslech se zdá, že má smysl přecházet krok za krokem na digitální technologie. Prvním krokem tímto směrem bylo rozhodnutí, že již nebude nutné ručně označovat zboží a sportovní potřeby. Společnost SportScheck proto prozkoumala různé poskytovatele elektronických cenovek a nakonec se rozhodla pro elektronické regálové etikety. První přechod z analogových na elektronické etikety již proběhl v prodejnách v Lipsku a Stuttgartu.

4,3" a 1,6" štítek Newton: ideální pro přehrávání všech informací

Po rozsáhlém průzkumu různých poskytovatelů nabízejících řešení E-Ink si společnost Mister Spex vybrala e-shelf-labels jako kompetentního partnera. V dalším kroku bylo pro projekt vybráno individuální kompletní řešení sestávající z 2,2palcových štítků VUSION a odpovídající cloudové infrastruktury s centrální správou napříč pobočkami.


Elektronické etikety pro automatické označování cen jsou propojeny s centrální správou prostřednictvím cloudu a bezdrátové infrastruktury, která může reagovat na úpravy cen v reálném čase. Díky digitální technologii lze v rámci administrativního systému do značné míry automatizovat i procesy aktualizace kmenových dat výrobků. Kromě toho lze pomocí flexibilního softwaru VUSION Studio mapovat různé případy použití.

Konečně efektivní a udržitelný

"Výhody konverze etiket v prodejnách přinášejí nejen obrovskou úsporu času zaměstnanců, ale také vytvářejí moderní a na budoucnost orientované prostředí v prodejně. Nic tak nestojí v cestě optimálnímu zážitku z nakupování pro zákazníka." - Pan Eickhoff, vedoucí prodejny