Digitální označování cen v maloobchodě s potravinami pro winklerswurst

Majitel Klaus Winkler, který vyrábí sedmihradské a rumunské lahůdky, provozuje se svým týmem společnost winklerswurst. Maloobchodní prodejce potravin se sídlem v Rheda-Wiedenbrücku v Severním Porýní-Vestfálsku prodává své uzeniny a další speciality prostřednictvím svého internetového obchodu i v maloobchodě a velkoobchodě. Kromě toho společnost winklerswurst nabízí své potravinářské výrobky zákazníkům přímo na místě v rámci přímého prodeje.

S cílem učinit maloobchodní prodej modernějším a digitálnějším a zároveň snížit množství práce spojené s některými procesy a vytvořit jednotnost v označování cen se společnost winklerswurst rozhodla používat elektronické cenovky. Při hledání obchodníka s elektronickým označováním cen, který působí také jako konzultant a nabízí pomoc při zavádění individuálních digitálních řešení, narazili ve společnosti winklerswurst na e-shelf-labels. Jednou z věcí, která je přesvědčila, byla skutečnost, že e-shelf-labels se speciálně zaměřuje na potřeby zákazníků a slouží různým odvětvím a společnostem bez ohledu na jejich velikost. Společnost winklerswurst potřebovala pro vybavení samoobslužných regálů s chlazenými a mraženými potravinami, jakož i pro různé typy běžných regálů a pro pult s čerstvými potravinami přibližně 1.000 elektronických etiket. Ve spolupráci s e-shelf-labels se tohoto cíle podařilo dosáhnout. Mezitím je celý obchod vybaven elektronickými regálovými štítky.

2,6" a 3,7" štítky pro použití v maloobchodním prodeji

Vzhledem k tomu, že lze flexibilně a snadno přidávat nové položky a provádět změny cen, padla volba na etikety VUSION od společnosti SES-imagotag. Řada VUSION, která je udržitelným řešením označování pro průmysl a obchod, se vyznačuje moderním designem a všestrannými možnostmi použití. Elektronické regálové etikety jsou oblíbené zejména v maloobchodě. I na menších etiketách lze bez problémů zobrazit všechny informace o výrobku, jako je cena, název, množství a další informace. Kromě toho je možné zobrazovat QR nebo čárové kódy. V přímém prodeji společnosti winklerswurst se k označování na pultech a regálech používají digitální cenovky ve velikostech 2,6 a 3,7 palce. Elektronické etikety jsou spravovány na místě a jsou propojeny s vlastním systémem správy zboží. To znamená, že změny cen lze během několika sekund přenést do cenovek nebo propojit nové artikly. Instalaci a nastavení elektronických cenovek bylo možné provést bez jakýchkoli problémů po instruktáži od e-shelf-labels.

Kompetentní poradenství a vhodné řešení

"Kompetentní poradenství ze strany e-shelf-labels nám pomohlo s výběrem rozměrů cedulí a vybavením jednotlivých etiket a my jsme tak mohli najít ty správné cedule pro naše regály a pulty s čerstvými potravinami. Možnost čerpat ze stávajících zkušeností je velkou výhodou a šetří čas i peníze. Služby e-shelf-labels bychom si vybrali znovu." – Phil Beckord, obchodník s e-commerce, winklerswurst GmbH & Co. KG

Společnost winklerswurst našla s pomocí e-shelf-labels správné digitální řešení pro označování svých prodejen a dostala poradenství ve všech otázkách týkajících se technologie, uvedení do provozu a instalace. Pomocí digitálních cenovek bylo možné obchod zmodernizovat pro maloobchodní prodej potravin. Náročné a zdlouhavé označování a změny cen jsou nyní minulostí.