Digitální značení v Chile Wein Contor / Wattlers Wein Welt

Tým společnosti "Chile Wein Contor / Wattlers Wein Welt" je již více než 30 let perfektním kontaktem pro gurmány a znalce vína. Vína z Chile, stejně jako odrůdy z Argentiny, Německa, Itálie, Portugalska, Španělska, Francie, Rakouska a Švýcarska se prodávají jak online, tak v pečlivě zařízeném obchodě v Zülpichu u Kolína nad Rýnem (Severní Porýní-Vestfálsko). V nabídce je také kvalitní výběr lihovin z celého světa. Širokou nabídku lahůdek doplňují lahodné omáčky, těstoviny, různé druhy octa a oleje.

Protože se výběr stále zvětšoval, hledal "Chile Wein Contor / Wattlers Wein Welt" řešení, aby tým již nemusel četné lahůdkářské výrobky označovat jednotlivě ručně. e-shelf-labels vynikl jako obzvláště pozorný a spolehlivý dodavatel elektronických cenovek, který problém rychle a rád vyřešil. Cílem bylo ukončit únavné psaní malých cedulek na regály v obchodě pomocí digitálních cenovek. V případě speciálních nabídek a obecných změn cen je lze navíc automaticky aktualizovat při každé změně v rámci digitální správy zboží nebo v internetovém obchodě. Uprostřed pandemie byly všechny přípravy projektu úspěšně organizovány na dálku. Po první schůzce na místě mohlo být elektronické označování cen uvnitř prodejny rychle spuštěno. Nyní systém nabízí prodejnímu týmu 1 500 digitálních etiket s příslušným přístupovým bodem a softwarem.

2,2" štítky k použití u regálů

Vzhledem k tomu, že zejména při prodeji potravin dochází k častým změnám cen a společnost Chile Wein Contor / Wattlers Wein Welt chtěla ve svém místním obchodě a internetovém obchodě uvádět vždy stejné ceny, doporučila společnost e-shelf-labels použití štítků VUSION od výrobce SES-imagotag. Díky jednotné velikosti a snadno čitelnému displeji o velikosti 2,2 palce lze zobrazit informace všeho druhu v černé, bílé a červené barvě. Je možné také zohlednit a uvést všechny potřebné povinné informace v obchodě s potravinami, jako jsou základní ceny (cena za litr nebo kilogram) nebo původ zboží. Chile Wein Contor / Wattlers Wein Welt používá digitální cenovky přímo u regálu prostřednictvím lišt připevněných na přední straně, ale používá také speciální řešení upevnění na otevřených vitrínách a lahvích vína, které jsou prezentovány horizontálně. Změny cen ve správě zboží jsou nyní v obchodě i online aktualizovány během několika okamžiků.

PRAKTICKÉ POUŽITÍ A SPOLEHLIVÉ ŘEŠENÍ

Při speciálních nabídkách nebo změnách cen obecně jsme dříve psali malé štítky a cenovky ručně. To je vzhledem k širokému sortimentu, který je stále větší a větší, již neproveditelné. Nyní můžeme sledovat, když nějaký výrobek v regálu chybí. Pokud změníme ceny v digitální správě zboží, změní se během několika minut i v obchodě a na etiketách. Najali bychom si e-shelf-labels a objednávali bychom u nich znovu." – Christian Schmitz, IT-administrátor ve společnosti Chile Wein Contor / Wattlers Wein Welt