E-Ink štítky jako digitální asistenti v gastronomii

Speciální kavárna "Oh My Waffle!" v centru Ulmu je zcela digitální. Elektronicky se zde vyřizují nejen rezervace stolů a předběžné objednávky, ale také zobrazení otevírací doby a speciálních akcí. Kromě toho byly klasické stolní displeje nahrazeny velkými a křišťálově čistými displeji.

Odborník na vafle ve starém městě Ulmu

Výjimečnost "Oh My Waffle!" spočívá, jak už název napovídá, v jedinečném výběru domácích vaflí. Majitel Tobias Rocholl klade velký důraz na digitální organizaci co největšího počtu postupů a procesů v kavárně. Zde přicházejí ke slovu elektronické štítky na policích: nahlížení do jídelního lístku a vyvolání objednávkového portálu prostřednictvím QR kódu se nyní provádí prostřednictvím 7,5palcových e-inkových štítků umístěných na stolech ve svislé poloze. Neustálá aktualizace a tisk informací pro klasické stolní displeje jsou minulostí. Zaměstnanci navíc ušetří spoustu času, protože všechny cedule dostávají své aktualizace současně jedním kliknutím myši. Možnost nastavit měnící se zobrazení (několik rolovacích stránek na jednom štítku) také umožňuje přehledně prezentovat více informací než dříve.

Robustní a elegantní: 7,5palcové štítky řady Newton

Na kavárenských stolech se etikety Newton od výrobce SoluM skvěle vyjímají. Zobrazení je mimořádně ostré, a proto snadno čitelné. Chytré telefony dokáží QR kódy zachytit velmi rychle. Odolný povrch proti poškrábání lze snadno otřít. A kdyby se náhodou někdy rozlil nápoj: Etikety Newton jsou odolné proti stříkající vodě. Zhruba 30 těchto elektronických cedulí nyní navádí hosty na jejich místa v restauraci "Oh My Waffle!".

Dobře viditelné nápisy

U vchodu do kavárny upoutají pozornost dvě mnohem větší elektronické etikety. Cedule ve verzi 11,6 palce se zde používají k zobrazení otevírací doby a ukazují aktuální stav "Otevřeno" nebo "Zavřeno" - automaticky a časově řízené. Kromě toho se zobrazuje výňatek z elektronického jídelního lístku.

Příklad restaurace "Oh My Waffle!" ukazuje, jak flexibilně a kreativně lze využít elektronická řešení pro značení. e-shelf-labels provázel zavádění štítků od samého počátku, dodal hardware a pomohl s nastavením souvisejícího softwaru. Velmi nás těší pozitivní ohlasy na tuto skutečnost!

Ohlasy zákazníků: Perfektní řešení!

"Dlouho jsme hledali dlouhodobé a moderní řešení pro modernizaci klasických stolních stojanů. Po několika průzkumech jsme našli SK-Solutions a e-shelf-labels a cítili jsme se dobře. Zatím máme na všech stolech v naší kavárně e-ink štítky s obsahem, který se mění v čase. Také jsme jimi pokryli označení dveří. Perfektní řešení, aniž bychom museli vše neustále znovu tisknout." - Tobias Rocholl, majitel kavárny "Oh My Waffle!