Elektronické označování cen pro kempink

Společnost Ostsee Campingpartner se nachází přímo u pobřeží  ostrova Fehmarn v Baltském moři a již více než 50 let nabízí rekreační kempy všeho druhu. S prodejní plochou přes 17 000 m2 je specializovaným prodejcem nových i ojetých kempinkových vozidel v regionu Hamburk-Kiel-Lübeck. K dokonalému obytnému vozu nebo karavanu přirozeně patří také dokonalé vybavení - přesně to nabízí Ostsee Campingpartner svým zákazníkům ve speciálně zařízeném Camping Shopu.

Ceny se však často mění, zejména u položek, jako jsou plynové kartuše, a při více než 2 000 produktech v obchodě bylo vytváření nových cenovek často časově náročné. Pro zefektivnění a zrychlení procesů se společnost Ostsee Campingpartner rozhodla pro digitální řešení a pro plánování, implementaci a podporu našla partnera v e-shelf-labels.

2,2 palcový štítek Newton Lite: robustní a odolný

Elektronické etikety z řady Newton Lite se používají především v maloobchodním prodeji. Pro společnost Ostsee Campingpartner bylo zapotřebí řešení, pomocí kterého by bylo možné jednoduše a efektivně označovat výrobky. Díky svým kompaktním rozměrům jsou etikety Newton Lite vhodné zejména pro oceňování zboží, které vyžaduje málo informací. Vzhledem k designu prodejny padla volba na 2,2palcové etikety s černými rámečky a také na řadu větších displejů s úhlopříčkami 7,5 palce a 11,6 palce pro reklamní akce.

Plně spokojen

"Pan Sagner ze společnosti e-shelf-labels mě svou radou rychle stoprocentně přesvědčil, abych si tyto elektronické cenovky objednal. Místo toho, aby dva lidé trávili aktualizací cenovek týden, nyní to jeden člověk zvládne během dne a půl. Znovu bychom si vybrali e-shelf-labels a již jsme předali doporučení dalším prodejcům." - Markus Kloth, vedoucí prodejny Ostsee Campingpartner

S více než 2 000 položkami pro kempování v obchodě chce Ostsee Campingpartner svým zákazníkům nabídnout nejen široký výběr, ale také vždy aktuální ceny a upozornit na zajímavé akce. Digitální značení tohoto cíle dosahuje a šetří čas, který je nyní k dispozici pro ještě více poradenství a služeb. S podporou e-shelf-labels "bylo možné systém rychle a dokonale implementovat do prodejny".