Elektronické označování cen v maloobchodě se sportovními potřebami

Rodinný prodejce sportovních potřeb WOHLLEBEN Sports nabízí ve své hornofrancké pobočce v Dörfles-Esbachu exkluzivní sortiment sportovních potřeb a potřeb pro volný čas. Zejména ve sportovních obchodech s mnoha různými produkty zjednodušují digitální cenovky označování a správu produktů. Pomocí softwaru lze snadno a flexibilně označovat jednotlivé značky, zboží nebo skupiny výrobků nabídkovou cenou. Ceny lze kontrolovat centrálně a měnit kliknutím myši, aniž by zaměstnanci museli ručně přelepovat jednotlivé položky. To znamená, že speciální propagační akce lze realizovat v krátkém čase, aniž by to vyžadovalo mnoho času a zaměstnanců.

S podporou e-shelf-labels byl sportovní obchod vybaven digitálními cenovkami VUSION od společnosti SES-imagotag. Společně s odpovídajícím on-premise softwarem Jeegy je tak společnost WOHLLEBEN v optimální pozici, aby svým zákazníkům nabídla ještě lepší zážitek z nakupování.

2,6palcový štítek VUSION od společnosti SES-imagotag

Etikety VUSION se používají zejména v maloobchodě. Díky modernímu designu je lze flexibilně integrovat do různých prostor. Sportovní prodejce WOHLLEBEN používá digitální cenovky řady VUSION v antracitové barvě o velikosti 2,6 palce jako doplněk ke stávajícím etiketám G1. To umožňuje optimálně označit a přizpůsobit veškeré sportovní zboží v obchodě.

Elektronické etikety pro automatizované digitální označování cen jsou připojeny prostřednictvím softwaru Jeegy, který je speciálně přizpůsoben systému SES imagotag. Pomocí softwaru Jeegy lze elektronické regálové štítky spravovat tak, aby bylo možné kdykoli měnit a prohlížet ceny, informace o produktech a jejich dostupnost. Zvláštností implementace systému v prodejně sportovních potřeb byl přechod z čisté instalace Control Centre na instalaci Jeegy.

Umožnění vlastních cenových strategií

"e-shelf-labels nabízí dobrý zákaznický servis, komunikace s prodejní a technickou podporou byla a je vždy velmi dobrá. Poradenství, zejména ze strany pana Sagnera a pana Rastera, bylo po celou dobu velmi dobré. To nám dalo podnět k zamyšlení nad dalším postupem. Celkově bychom si služby e-shelf-labels vybrali znovu." – Michael Dorst, vedoucí oddělení IT a logistiky

Ve sportovním obchodě najdete širokou škálu různého zboží - od sportovního oblečení a vybavení až po doplňky a jízdní kola. Digitální cenovky, které odpovídají sortimentu výrobků, zajišťují moderní vzhled prodejny a zároveň usnadňují správu a označování položek. Díky řešení ESL se podařilo splnit i cíl zákazníka WOHLLEBEN Sports: jednoduše a flexibilně umožnit vlastní cenové strategie.