SOFTWARE PRO ELEKTRONICKÉ CENOVKY A DIGITÁLNÍ NÁPISY

V dnešní době potřebují často i relativně jednoduchá zařízení, jako jsou hračky, ke svému fungování software. Je to důsledek stále rostoucích nároků na životní prostředí. Nároky na digitální komunikační síť mezi elektronickými cenovkami a vlastním softwarem společnosti jsou samozřejmě odpovídajícím způsobem vysoké. Infrastruktura musí být výkonná, energeticky úsporná, rychlá a spolehlivá. Může náš software tyto požadavky splnit? Ano, může, a mnohem více. Protože kromě nezbytného základního softwaru a middlewaru pro digitální nápisy a digitální displeje nabízíme také různé funkce s přidanou hodnotou, jako jsou mobilní platební systémy nebo interaktivní produktoví poradci.

Základní software

Základem každého funkčního hardwaru je související softwarové řešení. V závislosti na základním systému byly vyvinuty profesionální a intuitivní moduly pro ovládání displejů nebo cenovek ESL. Pro digitální nápisy a ESL, které pracují na frekvenci 2,4 GHz nebo 868 MHz, nabízíme vhodná řešení pro obě frekvence. Software umožňuje správu digitálních štítků a vytváření obsahu. Kromě toho software Jeegy nabízí další funkce, jako jsou nástroje pro vytváření zpráv, grafické uživatelské rozhraní (GUI) a správu uživatelů.

Cloudová řešení

Mnoho zákazníků využívá cloudová řešení, aby šetřili hardware a mohli rychle pracovat na více místech. Cloud computing poskytuje aplikace, platformy, datová úložiště, operační systémy a další výpočetní zdroje na bázi internetu, a tak se obejde bez nákladné infrastruktury na místě. V závislosti na rozsahu projektu je proto vhodné použít pro digitální štítky systém AIMS nebo VUSION Cloud. Zejména v maloobchodě s několika pobočkami je cloud spolehlivým partnerem, který umožňuje centrální řízení štítků ve všech pobočkách bez oklik. Řada funkcí, jako je sledování a ovládání digitálních cenovek, je tedy založena na cloudu. To znamená, že všechny informace jsou kdykoli a odkudkoli přístupné a lze kdykoli snadno provádět změny, jako jsou úpravy cen a vytváření nového obsahu nebo návrhů.

SmaSS Middleware

Další základ pro efektivní podnikání s elektronickým označováním cen a digitálními nápisy poskytuje SmaSS Middleware. Šetří čas a zdroje tím, že snižuje složitost základního zobrazovacího systému a automaticky adresuje displeje. Pro vizualizaci informací lze integrovat různé zdroje dat a různé zobrazovací technologie, například NEWTON nebo VUSION Label. SmaSS je v současné době k dispozici pro tři oblasti použití. SmaSS Logistics pro průmysl a logistiku, SmaSS Catering pro použití v restauracích a hotelech a SmaSS Office pro označování a správu místností. Software SmaSS lze používat jako cloudové i jako lokální řešení.

Value Added Features

Softwarová řešení jsou stejně rozmanitá jako příroda. Proto existují funkce s přidanou hodnotou pro řadu problémů v průmyslu, maloobchodě nebo gastronomii, které mění displeje v profesionální a interaktivní nástroje. Pomocí mobilních platebních systémů v kombinaci s našimi digitálními displeji a štítky můžete svůj regál proměnit v samoobslužný terminál, kde mohou zákazníci nakupovat a platit přímo prostřednictvím aplikací pro chytré telefony. Na samoobsluhu se zaměřují také naši interaktivní produktoví poradci: kombinují online a offline obchod tak, že výhody online obchodu přenášejí na displej digitální reklamy. Automatizace a monitorování v reálném čase jsou klíčová slova, která jsou ve světě internetu věcí (IoT) nepostradatelná. CAPTANA je například inteligentní systém monitorování regálů, který pomocí kamer a senzorů zjišťuje a hlásí nedostatek zásob a neumístěné zboží. Rádi najdeme vhodné řešení Vašeho problému a nezapomeneme ani na individuální vývoj softwaru a úpravu stávajících řešení značení.

SAP ERP ̶ doplněk pro štítky s elektronickým inkoustem

Zejména v průmyslu je důležité mít aktuální informace v každém kroku procesu. S elektronickými štítky není problém pracovat s daty v reálném čase a bez papíru. Integrace správy štítků do systému SAP ERP rovněž zjednodušuje správu a kontrolu štítků. Digitální obsah a pracovní postupy se přenášejí ze systému SAP do elektronických displejů prostřednictvím middlewaru SmaSS. To podporuje Vaši společnost a zaměstnance ve výrobě, pomáhá optimalizovat přidělování strojů a zajišťuje efektivní sledovatelnost a označování v dodavatelském řetězci. To znamená transparentnost pro Vás i Vaše zaměstnance.