sepioo Labels - ESL pro platformu sepioo

Výhody
 • Přenos informací téměř v reálném čase
 • Velmi nízká spotřeba energie
 • Vestavěný akcelerometr a teplotní čidlo
 • Velmi dobrá čitelnost
 • Navrženo pro optimální kompatibilitu s platformou sepioo IIOT

OBLASTI POUŽITÍ ŠTÍTKŮ SEPIOO

 • Řízení zásob v průmyslu a logistice: pomocí ESL lze zobrazovat a aktualizovat všechny relevantní informace o produktech, jako je stav objednávky, dodací lhůty nebo dostupné množství, téměř v reálném čase.
 • Procesy vychystávání v Průmyslu 4.0: Digitální systémy pick-by-light a put-to-light umožňují rychlejší vychystávání s menším počtem chyb. Vaši zaměstnanci okamžitě vědí, co bylo vybráno a kolik toho ještě zbývá, a mohou potvrzovat procesy přímo pomocí integrovaných tlačítek nebo funkcí NFC.
 • Materiálové hospodářství ve zdravotnictví: Speciální tlačítkové etikety, často v kombinaci s inteligentními síťovými váhami, podporují zdravotnická zařízení v inteligentním řízení zásob a nákupu zdravotnických výrobků. To vede k odlehčení ošetřovatelského personálu, minimalizaci možných chyb a zajištění včasné dostupnosti materiálu.
 • Správa sdílených stolů a sdílených kanceláří: Firmy všude hledají inteligentní řešení pro správu prostoru na pracovišti: sepioo nabízí elegantní odpověď na tyto požadavky. Díky platformě a odpovídajícímu značení je vyhledání a rezervace stolu velmi snadné.

sepioo Button Labels

Etikety sepioo D2.6 B a sepioo D2.7 B jsou speciálně navrženy pro složité aplikace nebo procesy vychystávání a mají konfigurovatelná tlačítka na boku. Stisknutím tlačítka lze zaevidovat příchozí nebo odchozí zboží nebo spustit proces změny objednávky. Díky propojení s platformou sepioo IIOT lze také sledovat a vyhodnocovat tok informací. Bezpečnost je zaručena také obousměrným komunikačním protokolem IoT.

sepioo NFC Labels

Štíhlé štítky NFC jsou vybaveny technologií NFC bez použití baterií, a umožňují tak ještě snadnější výměnu informací mezi displeji a příslušnými čtečkami. Elektronické štítky pracují na frekvenci 13,56 MHz, čímž obcházejí oblasti, které jsou často obsazeny jinými technologiemi. To slibuje rychlé a bezchybné identifikační procesy ve skladech a logistice, což má vliv na celkovou efektivitu procesů.

sepioo labels

  PLATFORMA SEPIOO IIOT

  Softwarová platforma sepioo je navržena pro integraci do široké škály případů použití. Primárně je optimalizován pro průmyslové procesy, ale lze jej použít i v jiných oblastech, například při řízení zdravotního stavu. Platforma vždy zaujme svou inovativností a flexibilitou.

  Decentralizovaný systém řízení a správy platformy sepioo umožňuje sběr dat z neomezeného počtu štítků a senzorů a zároveň slibuje rychlou aktualizaci a bezproblémovou komunikaci s ostatními prvky systému. Software zároveň nevyžaduje žádné další vývojové úsilí a díky modulární konstrukci jej lze integrovat do prakticky jakéhokoli průmyslového prostředí. To zahrnuje bezproblémovou spolupráci se širokou škálou hardwarových produktů a špičkových technologií, jako jsou NB-IOT, NFC a 2,4 GHz.

  Generátor šablon, mechanismus pravidel a řídicí centrum zaručují jednoduchou implementaci a správu a jejich používání je intuitivní. Díky přizpůsobitelným uživatelským oprávněním a šifrování sepioo je zaručena bezpečnost systému, aniž by byla obětována jeho flexibilita.