Elektronické regálové etikety NEWTON jako průmyslové řešení

V průběhu digitalizace se výrobní průmysl jako celek v posledních letech rychle rozvíjí a představuje nové výzvy pro mnoho průmyslových podniků. Pro splnění požadavků v průmyslu jsou zapotřebí inovativní průmyslová řešení přizpůsobená danému procesu, a to zejména v oblasti řízení skladů. S řadou elektronických regálových etiket NEWTON od společnosti SOLUM nabízí e-shelf-labels nový, digitální způsob, jak zlepšit sledování zásob a správu majetku: od vysoce přesné kontroly zásob v reálném čase přes optimalizované plánování pracovních postupů až po záruku, že hotový výrobek je vyroben s naprostou přesností, nabízí e-shelf-labels širokou škálu funkcí, které šetří firmám čas a peníze.

Různé inovativní funkce

Všechny výhody na první pohled
  • Technologie Pick by Light
  • Inteligentní objednávání
  • Sledování zboží
  • Roztok na plavání
  • Správa zařízení
  • Digitalizace procesů a pokynů

TECHNOLOGIE PICK-BY-LIGHT

Tlačítkové štítky jsou vybaveny blikajícím světlem LED, které lze aktivovat pro označení polohy materiálu v regálu, což pracovníkům usnadňuje vyhledávání dílů při montáži. Stisknutím tlačítka pro vychystání se vychystání potvrdí a zaměstnanec může přejít k dalšímu výrobnímu dílu. Díky technologii Pick by Light umožňují tlačítkové etikety všestranně jednoduchou a přehlednou správu zásob. Tato funkce také pomáhá předcházet chybám a zvyšuje produktivitu a rychlost jakož i aktualizaci informací o zásobách v reálném čase.

Inteligentní objednávání

Jednoduchým stisknutím tlačítka na elektronickém štítku lze snadno a rychle iniciovat změnu objednávky. Díky informacím o množství na displeji štítku mají Vaši zaměstnanci vždy přehled o dostupném množství, a to i u malých položek. Prostřednictvím integrovaných multifunkčních klíčů lze zboží v reálném čase zaúčtovat a nízké zásoby předat nákupnímu oddělení. To zajišťuje jednoduché a přehledné řízení zásob a snižuje množství nevyřízených objednávek a nedostatečných zásob.

Sledování vozíku díky funkci sledování vozíku

Elektronické štítky slouží jako digitální směrovací lístky pro interní přepravu a sledují proces dodávky od výběru dílu až po montáž. Tyto výrobky jsou přiřazeny pomocí systému MES/ERP a rozděleny do kategorií na díly, polotovary a hotové výrobky. Funkce sledování vozíku umožňuje snadnou kontrolu dílů v reálném čase a automatickou evidenci přijatého a vydaného zboží.

Řešení pro roaming

Podobně jako u sledování vozíků mohou digitální směrovací štítky sledovat také vozíky, které se pohybují mezi dvěma různými místy nebo závody. Elektronické štítky zlepšují sledování vozíků na velké vzdálenosti a evidenci přijatého a vydaného zboží. Namísto stohů papíru potřebných ke sledování zboží přepravovaného mezi závody ukládá roamingové řešení NEWTON data digitálně, čímž snižuje spotřebu papíru.

Správa zařízení pomocí značek NFC

Elektronické regálové štítky digitálně zobrazují všechny důležité informace o zařízení, jako je poslední údržba, obsazenost stroje nebo chybová hlášení. Elektronický displej tak zajišťuje přehlednost a bezpečnost. Díky digitální správě zásob mají zaměstnanci lepší kontrolu nad zásobami. Funkce označování NFC navíc umožňuje naplánovat a spustit poslední nebo příští technickou prohlídku.

Digitalizace pracovních postupů a pokynů

Největší výhodou používání elektronických etiket v průmyslovém odvětví je digitalizace procesů. Elektronické regálové štítky připojené k výrobku zobrazují v reálném čase změny pokynů řízených z hlavního serveru. Zaměstnanci tak mohou kdykoli snadno a rychle vyvolat pracovní postupy a pokyny na štítku. Zároveň mohou nadřízení flexibilně dávat pokyny zaměstnancům, sledovat a potvrzovat stav práce, aniž by byli sami na místě ve skladu. Digitalizace procesů šetří spotřebu papíru, což nejen pomáhá snižovat dopad na životní prostředí, ale také zlepšuje image značky vlastní společnosti. Kromě toho může také minimalizovat lidské chyby při distribuci informací souvisejících s objednávkou.

Zajímají Vás elektronické etikety NEWTON a chcete je použít jako optimální průmyslové řešení? Rádi Vás podpoříme  ̶ e-shelf-labels nabízí individuální poradenství a širokou škálu inovativních produktů.