Silní partneři pro váš úspěch

Společně s partnery vyvíjí e-shelf-labels individuální řešení pro elektronické značení. Naši partneři mají rozsáhlé znalosti hardwaru a softwaru. Tímto způsobem zajišťujeme, aby implementace, aplikace a efektivita našich digitálních etiket byly optimálně přizpůsobeny potřebám zákazníků.

Využijte silnou síť a know-how našich partnerů!

Naše partnerská síť


 

SES-imagotag

VusionGroup je vývojář a výrobce hardwarových a softwarových komponent pro elektronické označování cen v maloobchodě. Od založení v roce 1992 se společnost neustále rozvíjí. Tato francouzská společnost, která je lídrem na trhu inteligentních digitálních etiket a automatizace cen, zásobuje svými 13 pobočkami 61 zemí světa. e-shelf-labels je zlatým partnerem společnosti VusionGroup a ráda Vám poskytne vynikající odbornou podporu při výběru správné infrastruktury pro Vaši aplikaci.

 


 

SOLUM

Skupina SOLUM je odštěpným závodem společnosti Samsung Electro-Mechnics se sídlem v Jižní Koreji, USA a Německu. Společnost SOLUM se ohlíží za 45 lety inovací a odborných znalostí v oblasti základních radiofrekvenčních technologií, modulů ESL a IoT, a je tak předurčena k partnerství s          e-shelf-labels zaměřené na řešení. Tato mezinárodní společnost nabízí komplexní řešení elektronických regálových etikete pro zákazníky v maloobchodě a průmyslu.

 


 

ZEBRA Technologies

Zebra Technologies je celosvětovým lídrem v oblasti řešení pro identifikaci a sběr dat, mobilní výpočetní techniky, sledování polohy a softwaru, který pomáhá podnikům digitalizovat jejich provoz, a udržet si tak konkurenceschopnost. Jako pokročilý partner společnosti Zebra Vám e-shelf-labels zajistí vynikající podporu a speciální řešení od výrobce pro individuální projekty.

 


 

4process

4process AG je expert na SAP se statusem Gold Partner. Jako poskytovatel komplexních služeb se společnost stará o své zákazníky během celého životního cyklu implementace: od analýzy procesů a jejich přizpůsobení až po řízení trvalých změn, hostování a podporu. Mezi zákazníky společnosti 4process patří středně velké podniky i mezinárodně působící korporace. Dlouhodobé vztahy se zákazníky a výjimečná spokojenost zákazníků jsou charakteristickými znaky společnosti 4process AG.

 


 

élo Touch

Elo Touch je již více než 40 let specialistou na dotykové technologie, a je tak technologickým lídrem v oblasti dotykových řešení. Kalifornská společnost již v této oblasti úspěšně požádala o přibližně 400 patentů. Společnost Elo Touch působí se svými hardwarovými a softwarovými komponenty ve více než 80 zemích v odvětvích, jako je zdravotnictví, maloobchod a doprava. Systémy vždy slibovaly kvalitu, spolehlivost a inovace.

 


 

ROOMZ

ROOMZ SA vyvíjí a vyrábí produkty pro efektivní správu prostoru. Švýcarská společnost si dala za cíl lépe řídit agilní pracoviště budoucnosti. Společnost ROOMZ SA dodala své inovativní produkty pro efektivní správu prostoru již více než 400 spokojeným zákazníkům ve Švýcarsku, Německu a Francii. Jako partner společnosti ROOMZ Vám e-shelf-labels ráda poskytne podporu v podobě individuálních řešení označení místností pro Vaše pracoviště.

 


 

AISS technologies

AISS technologies je poskytovatelem interaktivních poradenských systémů, které zákazníkovi usnadňují okamžité rozhodování o nákupu. Softwarová řešení vyvinutá pro různá digitální koncová zařízení umožňují zákazníkům vyhledávat konkrétní produkty. Prostřednictvím displeje nebo dotykové obrazovky jsou poskytovány základní informace o sortimentu a požadovaném zboží. Společnost AISS byla založena v roce 2011 a její výrobky se nyní používají ve více než 350 obchodech ve 14 zemích světa.

 


 

shopreme

Shopreme je poskytovatelem mobilních platebních řešení a samoobslužných pokladních systémů. Společný podnik Shopreme byl založen společnostmi wirecube GmbH a Umdasch Group Ventures s cílem přivést maloobchodníky do digitálního věku a nabídnout zákazníkům novou úroveň pohodlí. Shopreme je lídrem na trhu mobilních samoobslužných pokladen a nabízí zákazníkům jedinečný zážitek díky klíčovým funkcím, jako je mobilní skenování, platba a navigace v interiéru.

 


 

Motion Display

Motion Display je švédská společnost pro efektivní elektronickou reklamu v místě prodeje. Společnost vyvíjí, vyrábí a prodává jedinečné animované displeje na elektronickém papíře, tzv. digitální regálové wobblery. Společnost má více než 20 let zkušeností v oblasti maloobchodu a marketingu v prodejnách a sází na technologii E-Ink. Motion Display proto dokonale doplňuje repertoár e-shelf-labels o elektronickou reklamu, kterou lze umístit přímo na výrobek.

 


 

BenQ Display

BenQ Display má 30 let zkušeností na trhu jako výrobce displejů, což z něj činí lídra v oblasti DLP projektorů. Společnost se prosadila zejména v oblasti interaktivních displejů a řešení digital signage. Spolu s e-shelf-labels tak BenQ Display vytváří kompletní balíček pro digitální nápisy a interaktivní reklamní displeje ve všech obchodních a maloobchodních oblastech.

 


 

Vivid Tech

Vivid Tech poskytuje interaktivní řešení digitální reklamy pro maloobchodní prodejní místa. Společnost se sídlem v lotyšské Rize spolupracuje s mezinárodními zákazníky a uvádí na trh inovativní řešení elektronického označování cen na základě vysoce kontrastních regálových etiket IPS LCD. Vivid Tech se tak představuje jako dokonalý doplněk portfolia společnosti ESL a vytváří cenný prodejní přístup, který umožňuje interakci mezi zákazníkem a displejem.

 


 

Vivid Tech

PDi Digital je společný start-up společností Bossard Group a SES-imagotag, lídra na trhu digitálního označování cen. Posláním start-upu je revoluční digitální označování v průmyslu a logistice: díky nové digitální platformě IoT budou nyní na mezinárodním trhu k dispozici odborné znalosti pro různé technologie elektronických regálových etiket (ESL).

 


 

Visionect

VISIONECT je přední světový návrhář a vývojář digitálních zobrazovacích řešení, který se od založení v roce 2007 zaměřuje na ekologické a energeticky úsporné displeje pro digitální nápisy. Společnost se hlásí k pokrokovým inovacím a díky léty prověřeným řešením se jí podařilo prosadit přístup „place & play“: snadná instalace, vysoká použitelnost a všestranné produkty, které se bez problémů hodí pro jakýkoli případ použití.