E-Ink displeje jako multifunkční informační systémy

PODROBNOSTI O PRODUKTU
  • Použití v interiéru i exteriéru
  • Volitelné podsvícení
  • Velikost displeje od 13 palců
  • 16 bitů ve stupních šedi nebo 4096 barev
  • Nízká spotřeba energie díky technologii E-Ink
  • Vysoká čitelnost a stabilita zorného úhlu

Výhody displejů s elektronickým inkoustem

  • Nízká spotřeba energie: E-Ink je „bistabilní", což znamená, že displej se obvykle obejde bez stálého napájení. Zobrazení štítků na elektronickém papíře zůstává zachováno ipři výpadku napájení. Je to proto, že energie se spotřebovává pouze při změně obsahu displeje.
  • Dobrá čitelnost: Displeje jsou dobře čitelné i na ostrém slunci. Matný displej navíc zabraňuje odleskům nebo blikání, a proto je příjemný pro oči diváka.
  • Velmi dobrá stabilita zorného úhlu: Vzhledem k tomu, že barevné pigmenty elektronického inkoustu jsou umístěny přímo za vrchní vrstvou, vzniká vysoký kontrast. Díky tomu je displej čitelný i pod velmi slabým úhlem.

Ačkoli jsou displeje s elektronickým inkoustem pasivní, tj. nepodsvícené, existuje možnost integrovaného podsvícení. Naše displeje s odstíny šedi a plnobarevné displeje s elektronickým papírem jsou tak připraveny k použití v kteroukoli denní či noční dobu.

Displeje s elektronickým inkoustem ̶ rozmanitost tvarů a barev

Technologie E-Ink je spojena se stejnojmenným výrobcem E Ink Corporation a používá se především ve čtečkách elektronických knih. E-Ink displeje lze však použít i v jiných oblastech, a tedy i v různých průmyslových odvětvích. Zatímco naše Elektronické cenovky a Elektronické štítky mají velikost displeje pouze do 12 palců, u E-Ink displejů si můžete vybrat i větší obrazovky. Jejich rozměry se pohybují od 13 do 48 palců.

Větší cedule na elektronickém papíře navíc nabízejí možnost zobrazení v odstínech šedi nebo barevné zobrazení, zatímco digitální etikety mohou zobrazovat pouze BWR nebo BWY. Displeje s elektronickým inkoustem tak poskytují větší volnost při navrhování obrázků a textu. Fungují jako multifunkční orientační systémy v kancelářích, nemocnicích, hotelech a na letištích nebo jako jízdní řády a informační tabule na autobusových zastávkách.

Varianty zobrazení

Ať už je účel jakýkoli, technologii elektronického inkoustu lze využít různými způsoby. Podle svých potřeb si můžete vybrat mezi HD displeji s elektronickým inkoustem ve stupních šedi a plnobarevnými displeji.

Displej ve stupních šedi zobrazuje obsah v 16 různých odstínech šedé a je vhodný jako systém značení pro mnoho oblastí. Plnobarevné displeje naproti tomu zobrazují 4096 barevných úrovní, a nabízejí tak ještě více možností pro zobrazení obsahu. Displeje E-Ink jsou také částečně vybaveny podsvícením, a proto jsou trvale elektrifikovány.

Naše služby na e-shelf-labels pro Vás

Ať už chcete používat produkty elektronického papíru v kancelářích, maloobchodní pobočce nebo například na letištní přepážce, nabízíme kompletní řešení z jediného zdroje. Společnost e-shelf-labels je Vaším spolehlivým partnerem od první informace a kontaktu až po následné kroky včetně instalace, uvedení do provozu a komplexní podpory. Samozřejmě Vám také rádi pomůžeme s vývojem rozhraní a softwarových řešení na míru.

Máte dotazy, potřebujete více informací nebo máte zájem o cenovou nabídku? Rádi pomůžeme.