Co jsou to digitální regálové wobblery?

Přibližně 70-80 % všech nákupních rozhodnutí zákazník učiní přímo v obchodě  ̶  zde je důležité upoutat pozornost zákazníka inovativní prezentací produktu. Právě tento efekt vytvářejí digitální regálové wobblery. Přímo v místě prodeje přitahují animované displeje pozornost zákazníků  ̶  ať už jde o reklamu na slevové akce, nové zboží nebo zvláštní vlastnosti produktů.

Digitální regálové wobblery jsou speciálně animované displeje na elektronickém papíře. Mohou zobrazovat pohyblivé obrázky a texty, a proto se skvěle hodí jako lákadlo pro zákazníky ve stacionárním obchodě se spotřebním zbožím denní potřeby, tzv. výrobky rychloobrátkového zboží. Zákazníkovi se přímo na regálu zobrazují jedinečné reklamy a může být informován o akcích a nabídkách.

Ink-In-Motion: Animované displeje

Tzv. displeje Ink In Motion kombinují běžný černobílý displej na elektronickém papíře s průhledným barevným potiskem (překryvem) na horní straně. Pod elektronickým papírem se nachází vrstva s definovanými oblastmi (segmenty), které lze individuálně ovládat. Střídáním černé a bílé barvy vznikají blikající animační sekvence.

Technologie Ink In Motion je všestranná: ať už jako nástroj podpory prodeje ve standardních POP displejích, na stolních stojanech, cedulích a dalších doplňcích nebo pro inovativní prezentaci produktů v podobě digitálních regálových zarážek.

Inovativní prezentace produktu prostřednictvím posílených funkcí

V přímém srovnání s běžnou papírovou reklamou na výrobky přesvědčí animované displeje hned na několika úrovních. Přitahují pozornost zákazníků v místě nákupu, a tím odlišují značku od konkurence. Digitální regálové wobblery přitom neztrácejí nic z pozitivních vlastností papírové verze: regálové zarážky mohou zobrazovat pohyblivé obrázky a texty při zachování úhlu zobrazení téměř 180 stupňů. Kromě toho zaujmou vysokým rozlišením a živými barvami. Díky vysokému kontrastu i ve světlém prostředí jsou displeje ideální pro maloobchodní prodej a lze je připevnit na regál. Reklama typu wobbler se postará o silný účinek na zákazníka a zvýšený zájem o produkt.

Kromě toho, že jsou digitální woblery robustní, jsou lehké a tenké, takže se s nimi snadno manipuluje a snadno se montují. Díky tomu je lze připevnit přímo na výrobky, například v regálech nebo u pokladen, a zároveň odolávají náročným podmínkám maloobchodu. Díky svým exkluzivním schopnostem je wobler oblíbeným nástrojem pro navázání komunikace s nakupujícím a odlišuje se od tradičního způsobu označování cen.

Všechny výhody na první pohled
  • Zvýšení atraktivity stacionárního obchodu pomocí inovativní prezentace výrobků
  • Posílení podpory prodeje a pozice značky prostřednictvím jednotlivých marketingových opatření
  • Bez ztrátyna rozdíl od papírové verze: obrazový úhel 180 stupňů
  • Snadná montáž a uvedení do provozu
  • Možnost přizpůsobení barvy, tvaru a velikosti
  • Výjimečně nízká spotřeba energie díky snadno vyměnitelným bateriím
  • Pružné a individuální změny nastavení

Zájem na první pohled

Animované zátky na regálech dělají přesně to, co slibuje jejich název: zákazníci se zastaví u regálu. Obrovský vliv na prodej a pozornost zákazníků vychází z komplexní studie o používání animovaných displejů v kombinaci s nabídkami kupónů. V porovnání s běžnou reklamou na produkty se průměrná doba, po kterou si kupónu všimnete, při použití woblerů zkrátí z 12,5 sekundy na 1,6 sekundy. To znamená, že zákazníci v obchodě si wobblerů v regálech všimnou osmkrát rychleji. Výrazný účinek se projevuje i v počtu zákazníků, kteří si vybrali inzerovaný produkt. Díky regálovým zátkám se počet zákazníků zvýšil na 75 %, tedy na 1054 zákazníků.

Různé oblasti použití

Vložení přímo na polici

Woblery se používají přímo v místě prodeje  ̶  tedy tam, kde se zákazník a výrobek přímo potkávají. Woblerová reklama se používá především v maloobchodě. Jako podpora prodeje v oblasti drogerie a kosmetiky, domu a zahrady, ale i v obchodech s potravinami, nápoji a elektronikou. Animované regálové wobblery jsou vhodné nejen pro digitální zobrazení cen, ale mohou také upozornit na požadovaný produkt pomocí obrázků nebo reklamních sdělení, aby jej zákazníci nepřehlédli. Jednoduchá a účinná reklama je zajištěna pomocí wobbleru jako marketingového prostředku. Například v supermarketech mohou být zátky v jednotlivých formátech použity tak, aby kromě ceny upozornily na akci nebo speciální nabídku.

 

Přizpůsobitelný design

Oblasti použití nejsou díky přizpůsobitelným displejům z hlediska tvaru, velikosti a barvy nijak omezeny. Díky vyměnitelným překryvům mohou displeje používat plánované obecné animace na pozadí (nebo například čísla) a měnit barevné překrytí. Na přání můžeme vytvořit zátku na regál s reklamou na míru.

Další příklady aplikací Vám poskytneme kdykoli na vyžádání.

Naše služby od e-shelf-labels

Zajímá Vás, jaké možnosti designu jsou k dispozici a jak jsou realizovány? První přehled získáte v pokynech k návrhu nebo nás kontaktujte přímo  ̶  společně naplánujeme Váš individuální animovaný displej.