Příslušenství pro elektronické cenovky: flexibilní řešení montáže, barva rámu, baterie a ochrana proti krádeži pro digitální ocenění

Elektronické regálové etikety zajišťují maximální efektivitu každodenních operací v celé řadě průmyslových odvětví. Dynamická tvorba cen umožňuje aktualizovat a zadávat údaje o zásobách na regálech v reálném čase. Na rozdíl od klasického označování cen to umožňuje vysokou frekvenci změn informací o cenách a zásobách a mnohonásobně zkracuje pracovní dobu personálu.

Společnost e-shelf-labels najde pro každou oblast použití to správné digitální značení a zároveň má náš široký sortiment individuální příslušenství pro elektronické značení: patří k němu stabilní řešení upevnění elektronických štítků, barva štítků a polic a bezpečná ochrana proti krádeži pomocí EasyLocku.

Elektronické štítky lze snadno připevnit na regálové lišty, na perforované nástěnné háčky nebo namontovat ve formě plakátového stojanu. Flexibilita elektronických regálových štítků je naprosto dostačující. Pro profesionální montáž digitálních štítků máme kromě regálových lišt nebo adaptérů k dispozici různé akrylátové stojany, háčky, závěsy, svorky nebo podlahové stojany, takže digitální štítky lze umístit téměř v jakékoli konfiguraci prodejny.

Kromě tohoto rozsáhlého sortimentu standardního příslušenství můžeme na požádání přizpůsobit individuální montážní řešení nebo držák elektronických štítků. Elektronické regálové štítky nabízejí neomezené možnosti individuálního designu prodejny. To platí zejména pro barvy rámů, které lze sladit s firemním designem Vaší společnosti, a tím podpořit prodej.

Upevňovací prvky pro police

Velkou část našeho sortimentu příslušenství tvoří držáky polic.

Upevňovacích prvků pro police je tolik, kolik je různých systémů regálů. Ať už se jedná o Wanzl, Tegometall, Linde nebo Resinjo, díky našim všestranným řešením pro Vás najdeme ideální montážní řešení. S pomocí výrobce SES-imagotag pro Vás vyvineme individuální řešení upevnění.

Easylock - bezpečné řešení

Kromě toho nabízíme patentovaný systém EasyLock, který pevně ukotvuje elektronické cenovky k liště připevněné k regálu. Pouze pomocí samostatného sluchátka EasyLock lze elektronické cenovky uvolnit, a tím je v prodejně vyměnit nebo přemístit.

Efektivní interní systém určený právě pro maloobchod. Vysoká funkčnost a uživatelská přívětivost umožňují rychlé nasazení, a to i při vysoké frekvenci zákazníků.

Rámeček - pro více barev

Rámy se významně podílejí na celkovém vzhledu obchodu. Často se upřednostňují bílé rámy, ale oblast použití a barvy výrobků mohou často vyžadovat jiné právní provedení.

Standardně jsou rámy nabízeny v signální bílé a antracitové barvě. Další barvy jsou k dispozici na vyžádání.

Baterie - dlouhá životnost zaručena

Baterie jsou stejně jako spojovací materiál součástí příslušenství, protože mají dlouhou životnost, a proto je zřídka potřeba je doobjednávat.

Lithiové baterie mohou snadno instalovat přímo na místě Vaši vlastní zaměstnanci bez většího úsilí, aniž by bylo potřeba dlouhodobější zaškolení. Dlouhá životnost  ̶  malá námaha.