Centralizovaná správa prostoru a další

Joan je elektronický systém správy místností Visionect pro větší flexibilitu a efektivní značení. Výjimečné je použití aplikace Joan pro mobilní správu schůzek na chytrých telefonech a tabletech. To znamená, že lze kdykoli a odkudkoli rezervovat místnosti, upravovat termíny nebo přistupovat k důležitým informacím o schůzkách. Díky propojení se stávajícími systémy kalendáře a evidence času, jako je Microsoft Exchange (Outlook) nebo Google Kalendář, umožňuje systém správy místností Joan plánování místností v reálném čase. Současně se informace upravují v softwaru a okamžitě se zobrazují na digitálních dveřních tabulkách.

Nejnovější generace značení místností Joan E-Ink se vyznačuje jednoduchým, moderním designem a mnoha funkcemi pro snadnou správu místností a sdílených pracovních prostor. Díky dynamickému zobrazení informací lze Joan použít jako digitální dveřní ceduli i jako informační tabuli pro návštěvníky a hosty. Bezdrátové dveřní cedule mohou také zobrazovat grafický obsah, další informace a interaktivní prvky, jako jsou například QR kódy. Zákazníci tak mají k dispozici mnohem více než jen digitální nápisy v místnostech.

Moderní prezentace s centrální správou

Jednoduchá správa místností - vždy a všude

Funkce aplikace a softwaru Joan
 • Rezervace zasedacích místností/odbavení
 • Úprava rezervací
 • Zobrazení/sledování informací o schůzce
 • Prodloužení nebo dřívější ukončení schůzek
 • Nalezení zasedacích místností
 • Volitelná rezervace u stolu
 • Změny v reálném čase

JEDEN DISPLEJ - MNOHO OBLASTÍ POUŽITÍ

Moderní pracovní prostředí vyžaduje moderní řešení. To platí nejen pro klasické kanceláře, ale také pro zdravotnická zařízení a hotely. Digitální dveřní cedule umožňují dynamické a flexibilní označení zasedacích místností, léčebných místností, konferenčních sálů nebo VIP hotelových prostor. Displeje Joan E-Ink lze zároveň použít jako informační cedule ve vstupním prostoru nebo na recepci. Zvláštností je nejen centrální správa všech digitálních displejů, ale také technologie elektronického papíru. To zaručuje velmi dobré rozlišení a optimální čitelnost i za jasného světla nebo při špatných pozorovacích úhlech. Elektronický inkoust je navíc energeticky úsporný, takže Joan představuje udržitelné řešení digitální reklamy bez plýtvání papírem.

Joan je k dispozici v různých velikostech. Joan 6 jako nejnovější generace zaujme ve standardní i profesionální verzi dlouhou výdrží baterie a velmi dobrou čitelností. Pro více informací nebo větší akce, jako jsou konference nebo veletrhy, se doporučuje velký displej Joan 13 s výdrží baterie až jeden rok.

Vždy flexibilní

VÝHODY JOAN:
 • Podporuje modely sdílených stolů
 • Umožňuje hybridní schůzky s online a offline účastníky
 • Informace v reálném čase, mobilní informace a informace na místě
 • Centrální správa místností
 • Použití nezávislé na zařízení

Pokud chcete získat více informací o řešeních Joan nebo jiných řešeních digital signage, naši konzultanti Vám rádi pomohou. Pomůžeme Vám také vybrat správný hardware a software pro Vaši individuální aplikaci.