Snadný způsob, jak začít s digitálními cenovkami, s našimi startovacími sadami pro elektronické regálové štítky

Vstup do světa elektronického označování cen může být tak snadný. S praktickými startovacími balíčky elektronických regálových štítků, které se skládají z přístupového bodu, elektronických cenovek nebo štítků a dalšího příslušenství, je nastavení a konfigurace (zapoj a spusť) hračkou.

Elektronické označování cen umožňuje jednoduchý vstup do procesu digitalizace výroby, logistiky nebo flexibilního, dynamického označování cen ve Vašem podniku. Startovací sady jsou speciálně navrženy tak, abyste mohli začít pracovat, ale jejich životnost lze přiměřeně rozšířit v závislosti na velikosti Vaší společnosti. Další přístupové body a digitální cenovky jiných velikostí z této řady lze bez problémů dodatečně nainstalovat. Tímto způsobem si zajistíte počáteční investici a budete mít jistotu do budoucna. e-shelf-labels nabízí startovací balíčky od renomovaných výrobců s výhodami špičkové technologie elektronických regálových štítků za atraktivní cenu.

S balíčkem ESL Starter Package získáte uživatelsky přívětivý systém, který nabízí maximální volnost při rozšiřování, a může tak představovat jádro pozdějšího projektu s maximální efektivitou nákladů. Všechny vytvořené šablony a nastavení lze samozřejmě použít při pozdějším zavádění.

NEWTON STARTER KIT

Startovací sada NEWTON od společnosti SoluM obsahuje vše, co potřebujete k digitalizaci cenovek v maloobchodě nebo ve výrobě. V závislosti na Vašich potřebách je balíček k dispozici ve 3 různých velikostech, každá s 20, 40 nebo 90 digitálními cenovkami, které Vám usnadní začátek. Díky velmi jednoduché implementaci je balíček vhodný i pro firmy, které s digitálními procesy teprve začínají. Displeje elektronických cenovek jsou založeny na technologii E-Ink, a proto jsou pro zákazníky velmi snadno čitelné.

Výhody na první pohled:

  • Centrální ovládání:Obsah lze aktualizovat centrálně z počítače jednoduchým způsobem, který šetří čas
  • Uživatelská přívětivost: Instalace a správa je možná i bez hlubších znalostí IT
  • Škálovatelnost:Řešení elektronických regálových štítků lze dlouhodobě rozšiřovat o další elektronické štítky a přístupové body, a pokrýt tak celý sortiment
  • Šetrné k životnímu prostředí:Digitální štítky bez papíru a s úsporou energie chrání životní prostředí a zdroje

Startovací sada NEWTON obsahuje:

  • Digitální štítky NEWTON ve velikosti 2,6" nebo 4,2" v černé barvě pouzdra a v černé, bílé a červené barvě displeje. Počet jednotek závisí na zvoleném balíčku.
  • Brána NEWTON (včetně propojovacího kabelu) s frekvencí 2,4 GHz
  • Zkušební licence softwaru AIMS na 6 měsíců
  • Max. 4 hodiny podpory pro nastavení a seznámení

Rozhodnout se pro systém ESL není vždy snadné. Náš tým Vám rád poradí s výběrem správné startovací sady i v oblasti softwaru, výhod pro zákazníky a prodejce a implementace digitálních cenovek do stávajících IT struktur.