NEWTON Core - plně funkční, štíhlý design

VŠECHNY VÝHODY NA PRVNÍ POHLED
 • Energeticky úsporné: 10letá životnost baterie (7000-10 000 aktualizací)
 • Vysoká rychlost aktualizace
 • Speciálně pro maloobchodní sektor

Objevte zde výběr jader Newton Core s tříbarevným nebo čtyřbarevným inkoustem

GALERIE

  MNOHO BAREV, ROBUSTNÍ DESIGN

  Zvláštností řady Newton Core je rozmanitost barev, které jsou k dispozici pro rámeček, elektronický inkoust a vestavěnou LED diodu. Robustní rám je k dispozici pro všechny etikety v antracitové, černé a bílé barvě. Pro cenové akce lze LED diodu nechat blikat v barvách červená, zelená, modrá, žlutá, azurová, purpurová a bílá. Samotná zobrazovací plocha štítků Newton Core 4Color je pro maximální pozornost k dispozici v barvách černé, bílé, červené a žluté.

  Digitální cenovky lze aktualizovat rekordní rychlostí, takže jsou rychlejší než jakékoli jiné ESL na RF bázi na trhu. To znamená, že změny obrázků lze provést až na 3 000 štítcích během pěti minut pomocí jediné brány Newton. Tato funkce je výhodná zejména v oblasti řízení zásob. Výrobky lze přiřadit ke štítku během šesti až deseti sekund.

  AŽ SEDM STRAN INFORMACÍ

  Ať už jde o alergeny, složky, základní ceny nebo varianty výrobků: Spotřebitelé dnes vyžadují velké množství informací o produktech, které jim jsou nabízeny ke koupi. Etikety řady Newton Core mohou mít v závislosti na velikosti tři až sedm stran, které lze postupně zobrazovat a měnit. Oproti předchozím modelům bylo rozlišení displeje zvýšeno přibližně o 20 %. Zákazníci tak mají k dispozici informace přímo na regálu a v místě prodeje a při rychlém rozhodování o nákupu nemusí být nutně odkázáni na asistenta prodeje.

  Máte-li zájem o etikety NEWTON Core pro vaši společnost, kontaktujte nás. Naši odborníci ze společnosti e-shelf-labels vám nabízí individuální poradenství a širokou škálu inovativních produktů pro digitální označování cen.