Vusion Engage - Interaktivní video kolejnice od společnosti SES-imagotag

Výhody
  • Praktické ovládání a přizpůsobení obsahu přímo z tabletu
  • Interaktivní nakupování s QR kódy/videy/GIFy pro konkrétní produkty
  • Inovativní marketingový nástroj v místě nákupu
  • Transparentní komunikace se zákazníky a zaměstnanci v reálném čase

Zejména výrobky, které potřebují základní informace, například o svém použití, aplikaci nebo instalaci, lze ilustrovat a předvést pomocí vysvětlujícího videa na videolince LCD. Vusion Rail tak umožňuje přímou interakci s nakupujícími u regálu tím, že propaguje Vaše produkty pomocí specifických marketingových kampaní na LCD obrazovkách video kolejnic, a nabízí tak zákazníkům odpovídající zážitek z podpory prodeje.

Jak funguje systém VUSION Engage?

Síťové propojení cloudové platformy VUSION Engage IoT přímo s regály umožňuje inteligentní provozní agilitu: obsah, jako jsou cenové slevy, kampaně nebo poukázky, lze na VUSION Engage rychle spravovat a měnit díky synchronizaci se všemi pokladními systémy. Potřebujete pouze pevný zdroj napájení a spojení přes WLAN (frekvenční pásma 2,4 GHz a 5 GHz) nebo Bluetooth. Tímto způsobem probíhá transparentní komunikace se zákazníky a zaměstnanci v reálném čase.

Ovládání a nastavení umístění cenovek a jasu displeje se provádí pomocí rozhraní s dotykovým panelem na spodní straně každého displeje VUSION Engage nebo prakticky přímo prostřednictvím systému pro správu obsahu, např. z tabletu. Zároveň je videolinka chráněna proti zásahům neoprávněných osob, takže zákazníci nemohou přesouvat cenovky a dotykový panel mohou obsluhovat pouze oprávněné osoby. Díky hliníkovému rámu je videoproužek LCD rovněž odolný proti poškrábání, mimořádně robustní a lze jej namontovat na jakýkoliv regál.