Naši partneři pro vaše projekty

Naši partneři distribuují portfolio výrobků e-shelf-labels, poskytují poradenství zákazníkům, spolupracují s námi na realizaci projektů a poskytují servis v souvislosti s digitálními nápisy. Cílem této spolupráce je najít optimální řešení pro naše zákazníky a jejich aplikace.

Využijte této silné sítě a zjistěte více o produktovém portfoliu našich prodejců!

Naše prodejní síťQLM

Společnost QLM se specializuje na logistické sklady, které jsou přizpůsobeny logistickým potřebám zákazníka. Maďarská společnost nabízí komplexní intralogistická řešení: Od plánování, návrhu, automatizace a integrace systému až po provoz.

 Positiva

Positiva je rychle rostoucí slovinská high-tech společnost, která spojuje kreativitu se softwarovými nástroji. Rozsáhlé zkušenosti v oblasti tradiční tržní komunikace se snoubí s vývojem digitálních nástrojů, tak aby byla zajištěna optimální nabídka komunikačních řešení pro klienty.

 


EZ-Workspace


EZ Workspace vyvíjí inovativní řešení digitálních displejů pro všechny typy pracovních prostředí ve Francii. Systémy značení jsou založeny na technologii e-papíru s nízkou spotřebou energie a fungují na baterie, takže jsou zcela bezdrátové a jejich instalace je velmi snadná.