Naši partneři pro vaše projekty

Naši partneři distribuují portfolio výrobků e-shelf-labels, poskytují poradenství zákazníkům, spolupracují s námi na realizaci projektů a poskytují servis v souvislosti s digitálními nápisy. Cílem této spolupráce je najít optimální řešení pro naše zákazníky a jejich aplikace.

Využijte této silné sítě a zjistěte více o produktovém portfoliu našich prodejců!

Naše prodejní síť


Kende Gastro

 

Již více než 30 let je společnost Kende Gastro zárukou vynikajících služeb v oblasti plánování profesionálních kuchyní. Plánování, výstavba a podpora jsou v jedněch rukou. Projektanti a technologové kuchyní již realizovali více než 2 000 kuchyňských projektů, od jednoduchých pekáren tarte flambée po luxusní restaurace, od velkokuchyní po catering na stadionech.

 


PVA Systems

 

PVA Systems vyvíjí a distribuuje maloobchodní systémy, pokladní systémy a systémy pro správu zboží. Svým vývojem a aplikacemi zaujímá vedoucí postavení na českém a slovenském trhu. PVA úzce spolupracuje s výrobci specializovaného hardwaru, např. pro prodejní váhy, pokladny nebo snímače čárových kódů.

 QLM

Společnost QLM se specializuje na logistické sklady, které jsou přizpůsobeny logistickým potřebám zákazníka. Maďarská společnost nabízí komplexní intralogistická řešení: Od plánování, návrhu, automatizace a integrace systému až po provoz.

 Positiva

Positiva je rychle rostoucí slovinská high-tech společnost, která spojuje kreativitu se softwarovými nástroji. Rozsáhlé zkušenosti v oblasti tradiční tržní komunikace se snoubí s vývojem digitálních nástrojů, tak aby byla zajištěna optimální nabídka komunikačních řešení pro klienty.

 


EZ-Workspace


EZ Workspace vyvíjí inovativní řešení digitálních displejů pro všechny typy pracovních prostředí ve Francii. Systémy značení jsou založeny na technologii e-papíru s nízkou spotřebou energie a fungují na baterie, takže jsou zcela bezdrátové a jejich instalace je velmi snadná.