Barevné displeje pro vnitřní i venkovní použití

VÝHODY
  • Zobrazení textu a grafiky v plných barvách nebo monochromaticky
  • Velikost displeje 32 palců
  • Úspora energie
  • Flexibilní a snadná instalace
  • Dobrá čitelnost
  • Vhodné pro vnitřní i venkovní použití

Plnobarevné displeje a jejich možnosti

Plnobarevné displeje nabízejí možnost zobrazovat interaktivnější reklamu a podrobnější informace. Displeje jsou také lehčí než současné displeje LCD, což umožňuje jejich instalaci na nejrůznějších místech a zároveň je to jednodušší než u alternativních zobrazovacích technologií. Plnobarevné e-ink displeje jsou odolné a spolehlivé. Za běžných provozních podmínek mají vydržet více než 10 let. To následně snižuje dlouhodobé náklady na údržbu a výměnu. Displeje jsou konstruovány tak, aby byly odolné proti vlivům prostředí, a jsou proto chráněny proti vlhkosti a UV záření a jsou také nehořlavé.

Oblasti použití plnobarevných displejů E-ink

Plnobarevné displeje E-Ink lze použít v mnoha oblastech. Používají se například ve skladech, kde slouží k označení procesů a časů nakládky nebo k zobrazení zásob zboží. Mezi další možné aplikace patří jízdní řády autobusů nebo vlaků, informační panely na letištích nebo veřejné informační displeje pro občany a turisty ve městech. Displeje s elektronickým inkoustem však dokáží zobrazit fotografie v ostré kvalitě.

Největší výhodou digitalizace obsahu na displejích s elektronickým inkoustem je možnost jejich vzdálené aktualizace bez nutnosti tisknout nový obsah a následně jej ručně nahrazovat. Jeden člověk může z jednoho bodu aktualizovat mnoho displejů.

Elektronické displeje nevyžadují elektrickou energii, a jsou proto mnohem energeticky úspornější a odolnější než displeje LCD. Obsah je viditelný ve dne i v noci, a to dokonce i na přímém slunečním světle. Díky plnobarevné technologii lze obsah zobrazit ještě živěji a interaktivněji. Například pro zobrazení jízdních řádů a inventáře mohou barvy semaforu indikovat aktuální stav.

Galerie