Jedinečná zákaznická zkušenost

Balíček „vše v jednom“ v podobě dotykového monitoru a softwaru pro správu založeném na cloudu nejen rozšiřuje nabídku digitálních informací o produktech, ale také vytváří prvotřídní výhody pro Vaše zákazníky. Pomocí interaktivního dotykového displeje mohou zákazníci získat informace o výrobcích i poradenství. Tímto způsobem jim nabídnete nejen kvalitní, ale také rychlé služby. Hoteloví zákazníci tak získají pohodlný nástroj pro objednávání pokojové služby, samoobslužný terminál pro snadné odbavení nebo čistě informační terminál pro časy v restauracích, doporučení pro turisty nebo zprávy o počasí a novinky. Díky dotykovému displeji lze zařízení ovládat intuitivně. Rádi Vám poradíme ohledně vhodných softwarových řešení  ̶ například společně s  produktovým poradcem. Přizpůsobíme se Vašim potřebám.

Galerie

Využití aplikace na polici

Interakce prostřednictvím dotykových displejů

Chytrý telefon je každodenním společníkem Vašich zákazníků. Další informace o produktech, srovnání cen s konkurencí nebo recenze jsou k dispozici kdykoli a kdekoli. Ukažte svým zákazníkům, že jste také vstoupili do digitálního světa a vytvořte chytré možnosti interakce přímo v obchodě. Zákazníci, kteří se nacházejí u regálů, v uličkách nebo v místě nákupu, mohou pohodlně komunikovat přímo s dotykovými displeji pomocí chytrého telefonu. Aplikace značek produktů, Váš osobní internetový obchod nebo videa, infografiky a další propagační nabídky tak vytvářejí přidanou hodnotu pro zákazníky a digitální nabídka vynikne za pomoci dotykových displejů. Díky softwaru EloView mohou být nabídky a slevové kampaně ještě cílenější vzhledem k informacím o nejprodávanějším zboží, které se shromažďují přímo v prodejně. Na základě toho se zákazníci mohou těšit na jedinečný zážitek z nakupování.

Funkce podle Vašeho vkusu

Dotykové monitory řady I 2.0 založené na operačním systému Android jsou všestranné a přizpůsobivé příslušnému prostředí. Dotykové displeje řady I jsou k dispozici v černé a bílé barvě, takže si můžete vybrat řešení přesně podle svých potřeb. Stejně tak lze také určit připojení periferií k dotykovému monitoru, kapacitu paměti a úložiště a různé formáty palců (10, 15 a 22 palců).

Individuální platební řešení

Digitální a rychlé platby nabývají díky neustálému technickému pokroku a digitalizaci stále většího významu, a to i v oblasti digitální reklamy. Dotykové monitory řady I lze proto přizpůsobit široké škále platebních metod:

  • Snímač čárových kódů: skenování a analýza např. palubních vstupenek v letištních aplikacích prostřednictvím snímání čárových kódů.
  • Čtečka magnetických proužků MSR: pomocí kódované třístopé čtečky magnetických proužků umožňuje dálkové vstřikování klíče přečíst citlivé údaje z kreditní karty. Prostřednictvím aplikace lze nastavit různé úrovně zabezpečení.
  • Mobilní platby NFC: umožněte zákazníkům pohodlně platit kreditní kartou nebo chytrým telefonem díky integraci adaptéru pro komunikaci v blízkém poli (NFC)
  • EMV: navíc lze připojit kompatibilní držáky EMV, které umožňují bezpečnou montáž platebního systému EMV.