Digitální reklamní tabule vám nabízí tyto možnosti

Tato zařízení patří do skupiny systémů digitálního značení. Na LCD displej můžete snadno přidávat obsah prostřednictvím centrálního systému správy obsahu. Kombinujte text s obrazovým a video materiálem a vytvořte vizuální efekt, který nejlépe odpovídá vašemu cíli.

Nastavte zobrazovací systém „vše v jednom“ na místech, kde vaši zákazníci často procházejí nebo déle čekají, například u vchodu, v čekárnách nebo v místě prodeje. Díky tomu budou kolemjdoucí informováni o speciálních nabídkách prostřednictvím obrázků a videí.

Zařízení lze snadno nahrát prostřednictvím USB flash disku nebo přes cloud. Obsah se přehrává prostřednictvím integrovaného přehrávače médií „Plug&Play“.

Generování nových zákazníků pomocí digitálních zákaznických poutačů

Proč digitální zákaznický poutač?
    • Větší vizuální rozsah, který umožňuje kolemjdoucím rychleji vnímat obsah
    • Zvýšení reklamního efektu
    • Rychlá změna zobrazovaného obsahu
    • Volitelná funkce interaktivní dotykové obrazovky
    • Interaktivita se zákazníkem díky volitelné funkci dotykové obrazovky

Váš přínos z elektronických reklamních tabulí

Zákaznický poutač s LCD displejem by měl také snížit pracovní zátěž vašich zaměstnanců. V digitální verzi zařízení již není nutné denně psát obsah ručně, ale lze jej snadno a rychle měnit kliknutím v cloudu.

Do cloudu můžete nahrát přizpůsobené návrhy a zobrazit je na zařízení. Například zákaznické poutače s designem tabule lze použít místo tabule s jídelním lístkem. Nebo si na něm můžete nechat zobrazit ultramoderní obsah, například 3D modely vašich výrobků.

Zařízení se velmi snadno nastavuje, není nutná žádná montáž. Kromě standardních barev antracitové a bílé je digitální displej k dispozici také v barvách rámu podle přání zákazníka. Můžete si tak vybrat svůj dokonalý model. Díky extrémně dlouhé 14hodinové výdrži baterie lze tento digitální displej používat po celý den. Lze jej pohodlně nabíjet pomocí dodaného síťového adaptéru.

Elektronická reklamní tabule - k dispozici ve vnitřní i venkovní verzi

Použití ve venkovním prostoru

Snadná aktualizace díky softwaru pro různá zařízení

VÝHODY INTERAKTIVNÍCH ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ

Kontaktujte nás!

Digitální poutač pro zákazníky lze přizpůsobit vašim požadavkům na prostředí. Rádi vám poradíme s aplikacemi na míru a podpoříme vás při vývoji vhodného softwarového řešení.