Pick by light je snadné

Pick by Light usnadňuje vyhledávání výrobních dílů nebo skladovacích míst, zejména v průmyslu, blikáním LED diod na elektronických štítcích v různých barvách. Zejména ve velkých halách s mnoha regály se mohou malé LED diody snadno ztratit. Z tohoto důvodu byla řada NEWTON od společnosti SOLUM rozšířena o takzvaný „štítek s tlačítkem Pick by Light". Štítek s tlačítkem Pick by Light je speciální digitální štítek, který má na přední straně kromě dvou malých tlačítek také velké tlačítko Pick by Light.

Tlačítkový štítek Pick by Light o velikosti 4,3 palce jako inovativní technologie ESL přesvědčí svou robustní konstrukcí, která se dokonale hodí do průmyslového prostředí. Na rozdíl od běžných procesů Pick by Light vidí zaměstnanci haptické tlačítko LED ve formátu 2 eura i z větší vzdálenosti. Stejně jako boční tlačítka elektronického štítku je i toto tlačítko flexibilně programovatelné a může být spojeno s jednoduchými i složitými akcemi. To zajišťuje nejen efektivnější provádění úkolů, ale také rychlé a snadné dokončení vychystávání nebo změnu objednávky nových položek pouhým stisknutím tlačítka. Stisknutím tlačítka je možné dokonce provést rezervaci nebo rezervaci jednotlivých položek ze správy uloženého zboží.

Jedna barva pro každý krok procesu

FUNKCE A VÝKON
 • Velké tlačítko Pick by Light na přední straně
 • Volně konfigurovatelná haptická tlačítka
 • Technologie elektronického inkoustu v BWR / BWY
 • Není nutné napájení
 • Robustní konstrukce
 • sedmibarevná LED dioda

Řešení typu Pick by Light

Systém Pick by Light umožňuje rychlé a snadné nalezení položek, a tím zajišťuje bezproblémovou každodenní práci v průmyslu. Existují dva typy příkazů k vychystání. Sekvenční vychystávání a vychystávání najednou.

Při „sekvenční volbě" blikají LED diody jedna po druhé a vedou obsluhu krok za krokem celým procesem vychystávání, zatímco při operaci vychystávání najednou blikají všechna tlačítka LED současně a lze je vyjmout.

Požadované pořadí lze jednoduše zvolit na přístrojové desce systému a poté přiřadit barvu blikající diody LED. Po spuštění procesu je první položka, která má být vybrána, indikována blikajícím tlačítkem LED na štítku během výběru sekvence v místě vychystávání. Objednané množství se zároveň zobrazí na elektronickém štítku. Pro potvrzení výběru položky stačí, aby zaměstnanec stiskl tlačítko, a na další položce začne blikat popisek. Díky různým barvám LED může pracovník sledovat celý proces vychystávání: pokud bliká štítek žlutě, znamená to, že zbývá vybrat pouze jednu položku, zelená barva označuje poslední položku a konec procesu.

JEDNODUCHÁ A PŘEHLEDNÁ SPRÁVA ZÁSOB

Kromě vyšší produktivity umožňuje technologie Pick by Light také přehlednější a jednodušší správu zásob. Etikety mají automatickou aktualizaci zásob v reálném čase: aktuální stav zásob lze kdykoli vyvolat a je předáván do nákupu, aby se zabránilo vzniku úzkých míst. Funkce Put by Light představuje rychlý a snadný způsob správy doplňování regálů. Zaměstnanci mohou snadno identifikovat nedostatek nebo prázdné regály a stisknutím tlačítka na štítku spustit proces doplňování nebo obnovy zásob. Během tohoto procesu navádějí blikající tlačítka LED pracovníka k příslušným policím. Jakmile jsou regály doplněny, lze proces potvrdit pouhým stisknutím tlačítka.

VÝHODY ŠTÍTKŮ TLAČÍTEK
 • Jednoduché a rychlé ovládání
 • Efektivní provádění práce díky jasným pracovním pokynům
 • Aktualizace informací o zásobách v reálném čase
 • Snížení počtu lidských chyb
 • Zvýšená produktivita

Zlepšete proces vychystávání v průmyslovém podniku pomocí štítků s tlačítky Pick by Light. Odborníci z e-shelf-labels Vám s tím rádi poradí.