Funkce s přidanou hodnotou v maloobchodě

Ideální služby s přidanou hodnotou pro vaši aplikaci digital signage

Výhody pro maloobchodníky
  • Větší spokojenost zákazníků
  • Kontrola a řízení zásob
  • Odlišení od konkurence
  • Zvýšení prodejních čísel díky cross-sellingu a up-sellingu
  • Úleva pro zaměstnance

Naskenuj, zaplať a jdi: placení u regálu pomocí samoskenování

Buďte průkopníkem v maloobchodě díky elektronickým etiketám a našemu partnerství se společností Shopreme. Změňte zážitek z nakupování pro své zákazníky díky centrálnímu platebnímu řešení, které je hladce integrováno s e-štítky. Vaši zákazníci nyní mohou platit přímo u regálu jednoduchým naskenováním QR kódu na elektronických regálových štítcích. Případně lze produkty přidávat do nákupního košíku a flexibilně za ně platit - kdykoli a kdekoli v obchodě.

Captana: Monitorování regálů pro bezpečný přehled o zásobách v reálném čase

Automatické sledování regálů Captana zaručuje vašemu obchodu bezpečný přehled o zásobách a umožňuje vám výrazně optimalizovat skladové zásoby: Captana rozpozná a označí pozici vyprodaných zásob (dostupnost na regále) přímo ve vizuálním obrazu regálů. Zaměstnanci jsou okamžitě informováni prostřednictvím svých kapesních zařízení a mohou být navigováni přímo k místu, kde je potřeba zasáhnout, prostřednictvím lokalizace. Zaměstnanci tak ušetří drahocenný čas, který mohou investovat do jiných oblastí práce.

Řešení digitálního značení od e-shelf-labels

    Ještě si nejste jisti, která funkce s přidanou hodnotou je pro vaši aplikaci digitálního značené vhodná, a potřebujete individuální radu? Neváhejte nás kontaktovat - těšíme se na váš e-mail nebo telefonát.