Kompletní řešení z jednoho zdroje

V e-shelf-labels nabízíme více než jen sortiment. Ať už se jedná o maloobchod nebo průmysl: elektronické displeje zvládnou rychle a všestranně mnoho aplikací a lze je propojit s příslušným ERP nebo plánovacím programem.

Líbí se Vám naše produkty? Máte představu, jak byste chtěli elektronické displeje využít jiným způsobem, ale stále Vám chybí vhodné připojení nebo software? Společně s naší silnou partnerskou sítí Vás rádi podpoříme při vývoji a realizaci Vašich vlastních nápadů.

INSTALACE / UVEDENÍ DO PROVOZU

Struktura e-shelf-labels se skládá z elektronických cenovek, přístupových bodů a základního spotřebiče. Abychom mohli určit skutečné množství potřebného hardwaru, provedeme pro Vás koordinovaný úvodní průzkum. To je nezbytné pro identifikaci slabých míst v pokrytí.

Jakmile je tato infrastruktura zavedena, lze data ze stávajícího ERP importovat prostřednictvím XML, CSV nebo TXT (pevná délka).

Poradenství

e-shelf-labels je mnohem více než jen označování cen. Jsme stejně individuální jako potřeby dané oblasti použití. Vzhledem k neustále rostoucí poptávce se rozšiřují oblasti použití displejů s elektronickým inkoustem a náklady stále klesají.

Proto se zaměřujeme na poradenství, které nenechává žádné otázky nezodpovězené. Společnost e-shelf-labels je spolehlivým partnerem od prvního kontaktu až po následné kroky včetně komplexní podpory. Samozřejmě Vám rádi pomůžeme i s vývojem rozhraní na míru nebo jiných softwarových řešení.

Servis

Můžete se na nás spolehnout i po instalaci. Rádi Vám poskytneme technickou podporu slovem i skutkem. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dalšími dotazy, protože náš úspěch se měří Vaším úspěchem.

Samozřejmě nabízíme různé možnosti, od individuální podpory až po servisní smlouvy, abychom mohli Váš požadavek vyřešit co nejprofesionálněji. Těšíme se na Váš telefonát.

Služba projíždění

Nabízíme vám kompletní řešení z jedné ruky a realizujeme projekty zavádění elektronických nápisů pro Vaše pobočky. Na základě komplexní konzultace naplánujeme v úzké spolupráci s Vaší firmou individuální koncept upevnění digitálních etiket, který bude přesně odpovídat Vašim požadavkům.

Kromě profesionální instalace na regál zahrnuje zavedení také aktivaci a propojení štítků s údaji o zboží v systému pro správu jednotlivých poboček. Integraci dat lze provádět prostřednictvím stávajících připojení ERP a SAP. Posledním krokem je konečná implementace pomocí odpovídajícího softwaru, s nímž lze zmapovat všechny požadované případy použití. I po dokončení projektu zůstává e-shelf-labels kontaktní osobou pro dotazy a technické problémy.