Displej HD s elektronickým inkoustem v odstínech šedi

UDRŽITELNOST SE SETKÁVÁ S DESIGNEM

Displeje HD s elektronickým inkoustem ve stupních šedi jsou vhodné zejména jako označení kanceláří a nemocnic, ale také jako informační tabule na autobusových zastávkách. Systémy „vše v jednom" kombinují snadnou manipulaci, jednoduchý a elegantní design s technologií šetřící energii a náklady. Displeje Grayscale jsou elektronické papírové obrazovky s cloudovou službou správy. Díky technologii E-Ink mají displeje vysoký kontrast a stabilní pozorovací úhel, což zaručuje čitelnost i na přímém slunečním světle.

Snadné ovládání

Zobrazovače ve stupních šedi od e-shelf-labels se vyznačují především jednoduchou a nekomplikovanou manipulací a lze je instalovat kdekoli během několika minut. Kabely nejsou nutné. Digitální zařízení lze snadno a rychle připevnit buď pomocí dodaného magnetického držáku nebo pomocí držáku VESA. Displeje jsou energeticky mnohem úspornější než displeje LCD a na jedno nabití baterie vydrží až 12 měsíců.

Vysoce kvalitní, elegantní design

Displej HD Grayscale má co nabídnout i z hlediska vzhledu: vysoce kvalitní pouzdro z eloxovaného hliníku v kombinaci s antireflexním, vysoce propustným sklem. Barvy lze volit mezi černou a šedou, a tak je lze začlenit kamkoliv. Obrazovky nabízíme ve velikostech 13 a 32 palců. Obsah lze snadno a individuálně navrhnout prostřednictvím systému správy obsahu tak, aby se displej hladce začlenil do prostředí a firemního CI nebo CD.

Různé aplikace

VŠECHNY VÝHODY NA PRVNÍ POHLED
  • Jednoduché, kvalitní a všestranné
  • Úspora energie a nákladů
  • Systém značení „vše vjednom“
  • Všestranné použití
  • Rychlá a snadná instalace
  • 16bitové zobrazování ve stupních šedi
  • Jednoduchý a moderní design

Galerie