Hardwarové řešení pro aplikace digitálních informačních nápisů: videopásky a displeje

VÝHODY DISPLEJE/VIDEOPÁSKY
  • Flexibilní displeje pro komplexní prostředí prodejen
  • Podpora spontánních dodatečných nákupů
  • Nepřetržitý provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • Zobrazení speciálního formátu
  • Optimalizováno pro formát na šířku/portrét
  • Jas až 1000 cd/m²
  • Přizpůsobitelné šablony: integrovaný CMS

Větší flexibilita reklamního sdělení. Optimalizováno pro formát na výšku i na šířku

Displej pro revoluční design obchodu

Napínací displeje jsou optimalizovány pro režim na šířku i na výšku: horizontální poloha je ideální pro zobrazení rolovacího textu, například v podobě novinových nálepek na veřejných místech nebo cenovek. Displeje v režimu na výšku se mohou stát Vaším novým prodejním nástrojem v obchodě. Zákazníci si mohou prohlédnout, jak by mohli vypadat ve vybraném oblečení, stejně jako v barovém stojanu  ̶  podobně jako ve virtuálním zrcadle. Zejména s ohledem na pravidelně se měnící kolekce se sezónními rozdíly patří reklamní displej ke každému dobrému systému vybavení prodejny. Několika kliknutími můžete na displeji zobrazit nové grafické prvky a videa, a tak během okamžiku zcela změnit design místnosti.

Oblasti použití a design displejů a videopruhů

Digitální video kolejnice: VUSION RAIL

Zajímají Vás video kolejnice? Pak by se Vám také mohl líbit VUSION Rail - zkráceně V:Rail : Vusion Rail je digitální video lišta se snadno ovladatelným displejem, který zobrazuje cenu a název produktu a další dynamický pohyblivý obrazový obsah v plném rozlišení. Propojení cloudové platformy Vusion Rail IoT přímo s regály umožňuje inteligentní provozní agilitu: obsah, jako je například snížení cen, je na V:Rail rychle spravován díky synchronizaci se všemi pokladními systémy. Potřebujete pouze pevný zdroj napájení a spojení přes WLAN (frekvenční pásma 2,4 GHz a 5 GHz) nebo Bluetooth.

LCD VIDEO PANEL: VUSION RAIL

Díky tomuto digitálnímu videobaru proměníte potenciální zájemce v kupující, kde jsou produkty hmatatelné a viditelné. Videoproužek LCD zobrazuje videa, QR kódy nebo GIFy na obrazovce s plným vysokým rozlišením. Animovaný obsah lze zároveň ovládat a upravovat prakticky z tabletu, což umožňuje transparentní komunikaci zaměstnanců a zákazníků v reálném čase.


Chcete proměnit svou polici v marketingového ambasadora s VUSION RAIL? Kliknutím na tlačítko níže získáte další informace o digitální video kolejnici.

Interaktivní digitální nápisy: Newton TOUCH

Newton TOUCH přesvědčí svou interaktivní dotykovou funkcí a je ideální pro použití v maloobchodě. Díky snadno použitelnému uživatelskému rozhraní mohou zákazníci sami a přímo na místě přepínat mezi různými informacemi o produktech, nabídkami, kategoriemi nebo články. Kromě toho lze smartphone a displej snadno propojit pomocí kódu QR. Díky tomu může být zákazník přesměrován například na určité stránky nebo si může stáhnout poukázky a slevové kupóny. Obsah displejů Newton TOUCH je spravován pomocí platformy Intuitive CMS. Prostřednictvím sítě WLAN lze přehrávat a spravovat veškerá reklamní sdělení a marketingový obsah.