Interaktivní poradenské systémy ve stacionárním maloobchodě ̶ Advanced Interactive Store Systems (AISS)

Výhody produktového poradce
  • Všechny informace o produktu na jednom místě
  • Pocit „online nakupování“ v obchodě
  • Zvýšená efektivita prodeje
  • Snížení osobních nákladů
  • Statistiky chování zákazníků v reálném čase
Interaktivní asistenční systémy

Cílené vyhledávání produktů bez online průzkumu

Pokročilé interaktivní prodejní systémy (AISS) nabízejí interaktivní poradenské systémy, které zákazníkovi usnadňují okamžité rozhodování o nákupu, eliminují potřebu dalšího vyhledávání požadovaného zboží na internetu a poskytují užitečné statistiky o chování zákazníků. Softwarová řešení jsou vhodná pro různá digitální zařízení, jako jsou televizory v prodejnách, dotykové obrazovky, tablety nebo chytré telefony, a umožňují zákazníkům cíleně vyhledávat produkty. Uživatelsky přívětivý displej nebo dotyková obrazovka poskytuje základní informace o výrobku, takže konečné rozhodnutí o výběru konkrétního zařízení lze učinit přímo v prodejně. Namísto vyhledávání požadovaného produktu doma na počítači nebo na vlastním chytrém telefonu přebírají podpůrná prodejní poradenství pro zákazníky a prodavače v obchodě chytré asistenční systémy.

Pro splnění různých požadavků jednotlivých odvětví a prodejního zboží nabízíme tři různá řešení pro použití na různých terminálech:

Univerzální produktový poradce (Multi Product Adviser)
Výhody všech poradenských systémů
  • Zabezpečení: přiřazení různých přístupových práv
  • Interaktivní rozhraní pro prodejce/zákazníky
  • Rozhodování/nákup na jednom místě
  • Živý zákaznický servis (chat)

Poradce pro produkty mobilních telefonů / poradce pro produkty tabletů

Poradce pro mobilní telefony / tablety představuje kompletní systém softwaru (rozhraní, správa, backend) a hardwaru. Tento systém, sestavený v praktickém pouzdře z lehkého kovu, se skládá z dotykové obrazovky (volitelně s kamerou), počítače, řídicího boxu a bezpečnostního systému. Zákazníci mohou na dotykové obrazovce vyvolat podrobné informace o každém produktu. Díky rozšířené funkci filtru se v produktovém rádci zobrazují ceny, dostupnost a odpovídající příslušenství. Příslušná zařízení jsou pak zvýrazněna LED diodami a na dotykovém displeji se okamžitě zobrazí související informace o produktu. Díky inteligentnímu rozpoznávání obličeje může produktový poradce mobilního telefonu poskytnout protokoly o věku a pohlaví a na jejich základě identifikovat preference zákazníků.

Poradce pro bílé zboží

Software White Goods Product Adviser dokáže porovnávat produkty pomocí pokročilých možností filtrování a zobrazovat slevy a dostupnost. Například v kiosku může zákazník sám ovládat software prostřednictvím tabletu, a je tak naveden k příslušnému výrobku. Kromě toho může personál prodejny používat tablet jako přenosný nástroj pro kompetentní poradenství zákazníkům. Software White Goods Product Advisor je vhodný i pro online aplikace a lze jej snadno integrovat do struktury Vašich webových stránek.

Alternativní produktový poradce

Systém Other Product Adviser, který se skládá z dotykové obrazovky (volitelně s kamerou), počítače, řídicího boxu a bezpečnostního systému, nabízí zákazníkovi orientaci v produktech s podporou LED diod a funguje jako vyhledávač produktů: zatímco dotyková obrazovka vede zákazníka procesem výběru, na elektronické cenovce příslušného produktu se rozsvítí LED diody a ušetří zákazníkovi zdlouhavé hledání v obchodě. To je ideální například pro výběr správného příslušenství. Díky až 24 panelům LED lze zobrazit různé funkce v různých barvách. Možnost filtrování alternativního produktového poradce zobrazuje ceny, slevy i dostupnost a porovnává produkty aktualizované na dálku z online databáze.

Váš individuální produktový poradce

Každý produktový poradce může být navržen tak, aby splňoval konkrétní požadavky obchodu. Využijte stávající obrazovky nebo jedno z našich hardwarových řešení. Nejste si jisti, který ze tří produktových poradců nejlépe vyhovuje Vaší aplikaci a zda je stávající infrastruktura dostatečná? Rádi Vám poradíme a vytvoříme pro Vás koncept na míru.

Hardware pro digitální značení k produktovému poradci: digitální billboard

Potřebujete ještě správné hardwarové řešení pro použití v kombinaci s interaktivním produktovým poradcem, nebo dokonce jako samostatné řešení digitálního značení v obchodě? Pak by digitální billboard mohl být ideální volbou. Digitální reklamní tabule (nazývaná také billboard/rám) je vhodná jako digitální reklamní tabule pro nejrůznější maloobchodní odvětví (hotelnictví, maloobchod s potravinami, maloobchod s elektrospotřebiči, pekařství, řeznictví). Vzhledem k tomu, že řešení AISS se vyznačují intuitivním systémem CMS, lze interaktivní obsah přehrávat na digitálním billboardu na různých místech a během několika okamžiků a lze jej použít jako doplňkový hardware k produktovému poradci.

Chcete se dozvědět více o digitálním billboardu? Kliknutím na následující tlačítko zjistíte, jak můžete reklamní tabuli využít k interaktivnímu předávání informací nebo jako rozcestník a atraktivní marketingový nástroj pro obchod.