Cloud jako základ každého úspěšného digitálního podnikání

e-shelf-labels je Vaším partnerem, pokud chcete prostřednictvím digitální sítě přenést do stacionárního obchodu vícekanálový zážitek. Nabízíme koordinovaná řešení hardwaru a softwaru pro požadavky a infrastrukturu Vašeho podniku. Díky našim cloudovým řešením a službám můžete bezpečně zachytit a propojit svá data, pružně reagovat, a zůstat tak konkurenceschopní v digitalizované ekonomice. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti IT systémů inovujeme pracovní procesy zákazníků a zaručujeme bezpečnost dat.

Pružná práce v cloudu

Termín cloud computing (datový cloud / výpočetní cloud) definuje internetové poskytování aplikací, platforem, datových úložišť, operačních systémů a dalších výpočetních zdrojů, a proto neprobíhá nad lokální infrastrukturou.

Používání cloudu umožňuje dostupnost dat na více než jednom počítači, takže přístup k informacím na cloudovém serveru je stejně flexibilní i na dálku. Ke cloudu lze přistupovat prostřednictvím připojení VPN nebo zabezpečeného připojení přes vzdálenou plochu, a to podobně jako k serveru ve vlastní síti.

Výhody cloudové technologie

Cloudové řešení přináší revoluci ve způsobu práce firem od základu, protože práce s daty v cloudu přináší Vaší společnosti efektivní výhody. Není nutné předem investovat do místní počítačové a softwarové struktury. Největší výhodou je připojení ke cloudu nezávislé na místě. Tento neomezený přístup k datům  ̶  kdekoli a kdykoli  ̶  usnadňuje také spolupráci mezi vzdálenými lokalitami. Pro zajištění bezpečného cloudového úložiště je nutná jasná kontrola přístupových práv. Používané cloudové služby jsou hostovány předními mezinárodními poskytovateli cloudových služeb a splňují všechny současné požadavky na bezpečnost IT a ochranu dat. Kromě toho můžete v cloudu samostatně konfigurovat oprávnění k zápisu nebo čtení, a individuálně tak určit, kteří zaměstnanci mohou přistupovat ke kterým datům.

Platforma Vusion Cloud pro sledování a řízení digitálních cenovek

S VUSION Cloud získáte zabezpečenou cloudovou platformu pro efektivní správu a monitorování elektronických cenovek ve Vašem obchodě. Připojení probíhá prostřednictvím zdokumentovaného rozhraní REST API, takže k Vašim datům v cloudu VUSION můžete flexibilně přistupovat odkudkoli a kdykoli.

Cloudové řešení pro automatizaci maloobchodních cen a správu IoT: VUSION Retail IoT Platform

Integrace dat pro Vvaše štítky VUSION

Maloobchodní IoT platforma VUSION kombinuje nejefektivnější technologii ESL s komunikační infrastrukturou IoT s nízkou spotřebou energie, barevnými displeji s vysokým rozlišením, senzory a aktivními systémy NFC a LED osvětlení.

Použití platformy VUSION Retail IoT vám zaručuje flexibilní a výkonné řešení integrace dat pro Vaše štítky VUSION, které umožní spravovat data z různých zdrojů, jako jsou ERP, platformy elektronického obchodování nebo pokladní systémy.

Integrovaný VUSION Display Manager - přehled o aktivitách v prodejně v reálném čase

VÝHODY VUSION RETAIL IOT
 • Správa prodejny nezávislá na místě a čase
 • Flexibilní automatizace a propagace cen
 • Integrovaný monitorovací nástroj odhaluje dezinformace
 • Přehled všech činností obchodů
 • Jednoduchý JavaScript pro zobrazení a zpracování
 • Sběr a integrace dat z více toků
 • Snadná integrace do systému: JSON API/plochý soubor (CSV/XML)

Aims Cloud pro flexibilní správu etiket

BEZPEČNĚ K DISPOZICI

Software Aims ESL pro elektronické regálové etikety NEWTON jsou cloudovým řešením, které zaručuje stálou dostupnost a maximální bezpečnost. Další výhodou je škálovatelnost systému z jednoho až na tři webové servery v závislosti na růstu společnosti. Bez ohledu na to, kolik serverů je v provozu, jsou s Aims Cloud v různých situacích vždy optimálně využity všechny dostupné zdroje, jako je paměť RAM nebo procesor. To také umožňuje mnoho paralelních procesů a rychlou a plynulou práci se systémem.

Včetně Aims Layout Manager

VÝHODY AIMS CLOUD
 • Škálovatelný systém
 • Flexibilní správa elektronických cenovek
 • Paralelní procesy
 • Zabezpečení Aims Cloud pro maximální bezpečnost
 • Včetně správce rozvržení Aims
 • Zabezpečené úložiště v datovém centru
 • Snadná integrace systému

Máte dotazy ke cloudovým systémům? Rádi Vám poradíme s individuálním cloudovým řešením!