Více než 1200 štítků NEWTON pro kempingové potřeby Kampertarg

Společnost Kampertarg se zrodila v roce 2022 z hluboké vášně pro kempování a přírodu. Od té doby společnost se sídlem v polském karavanovém centru Kampery Wawrów neustále rozvíjí a rozšiřuje svůj sortiment.

Jejím cílem je nabízet milovníkům kempování vysoce kvalitní a inovativní řešení. Při hledání udržitelných cen se společnost rozhodla pro digitální cenovky a partnera, který nabízí komplexní podporu a snadné používání. Společnost Kampertarg nás proto v roce 2022 kontaktovala. Za tuto poměrně krátkou dobu jsme zažili mimořádně úspěšnou spolupráci a nyní jsme společnosti Kampertarg dodali více než 1200 etiket.

Více než 900 používaných štítků NEWTON 2,6" Lite

Společnost Kampertarg zvolila pro označování cen tři různé velikosti značky NEWTON. Kampertarg tak má nyní k dispozici následující velikosti štítků: NEWTON 1,6" Lite, 2,6" Lite a 7,5", které jsou přizpůsobené rozsahu popisu produktů. Kampertarg zvolila elektronické etikety, protože se snaží o inovace, drží krok se všemi trendy a zavádí moderní řešení.

Etikety jsou schopny zobrazovat červenou, černou a bílou barvu. To znamená, že zejména speciální nabídky lze zobrazit efektivně a rychle.

Profesionální služby

"Používání elektronických štítků usnadnilo aktualizaci cen na displejích výrobků, čímž se zamezilo chybám při tvorbě cen a zefektivnily se procesy spojené se změnami. Zákazníci mají přístup k aktuálním informacím o produktech, což přispívá k jejich pozitivnímu dojmu a předchází negativním situacím spojeným s nesprávnou cenotvorbou. Je třeba také poznamenat, že elektronické cenovky se velmi snadno používají a jejich aktualizace nevyžaduje mnoho času. Kromě toho použití takového systému šetří náklady na tisk běžných papírových etiket. Společnost nabízí svým zákazníkům profesionální servis a technickou podporu, což dále usnadňuje používání cenovek.

Elektronické etikety jsou vhodným řešením pro každou kamennou prodejnu, která chce optimalizovat své prodejní procesy, vyhnout se problémům např. se špatnými cenami výrobků a vyhovět moderním řešením."   - Kampertarg