Elektronické cenovky pro lékárnu Kloster v Jestettenu

Manželé lékárníci Karen a Andreas Weissenbergerovi provozují několik poboček v nejjihozápadnějším cípu Německa nedaleko Curychu. Lékárna Kloster v Jestettenu je jednou z moderně zařízených prodejen. V průběhu stěhování se zvětšila prodejní plocha a s ní i sortiment. Při tom bylo rychle rozhodnuto, že se na regálech v prodejní části budou nadále používat elektronické cenovky.

Výzva: do té doby používané typy etiket již výrobce SES nevyráběl v malém množství, což si vyžádalo změnu systému. Společnost e-shelf-labels byla společně s partnerem Pixely schopna jako distributor pořídit a předinstalovat potřebný hardware.

Používané štítky 1,6 a 2,6 palce

Pro prodejní místnost lékárny Kloster v Jestettenu padla volba na 3 200 elektronických etiket nejmenší velikosti (SES imagotag VUSION 1.6) ve spojení se systémem VUSION Cloud a dalších 800 etiket s úhlopříčkou displeje 2,6 palce. Největší výzva v tomto případě: krátký čas na obstarání, protože stěhování a znovuotevření nové pobočky lékárny se již blížilo.

Napájení přes polici

Pomocí speciálních podpěr pro zboží od společnosti Visplay lze štítky dodávané společností e-shelf-labels napájet přímo přes regál. To vyžadovalo konverzi štítků na místě, kterou jsme spolehlivě zorganizovali. V každodenním provozu a při načítání etiket se nyní používá snadno použitelná mobilní webová aplikace od společnosti Pixely.

Splněná očekávání

"Naše očekávání od projektu jste splnili na 100 %. Především se díky e-shelf-labels zlepšily naše procesy elektronického označování cen. Každý, kdo má ve vitríně několik tisíc položek, ví, jaká je to úleva. Myslím, že se to nedá popsat slovy." - Andreas Weissenberger, lékárník

S pomocí e-shelf-labels byl pro lékárnu Kloster nalezen, rychle pořízen a nainstalován dokonale vyhovující systém označování cen. Elektronické etikety umožnily modernizaci prodejny. Čas strávený udržováním cen a výpisů se výrazně zkrátil. Lékárník Andreas Weissenberger: "Analýza ukázala, že denně lze ušetřit přibližně 3,5 až 4 hodiny času. To nám dále pomáhá při současné personální situaci."