Etykiety Peg Hook ̶ minimalistické cenovky speciálně pro maloobchod

VŠECHNY VÝHODY NA PRVNÍ POHLED
  • Osmkrát rychlejší aktualizace v reálném čase
  • Životnost baterie až 3 let
  • Služby založené na poloze
  • Ultratenký design s 1,3palcovým displejem
  • Možnost individuálního brandingu
  • LED ve 7 barvách

NEWTON Peghook - Inteligentní design a moderní technologie

Díky velmi štíhlému designu lze NEWTON Peghook Labels dokonale integrovat do každého obchodu.  Kompaktní digitální cenovky jsou vhodné například pro kutily a zahradní centra, protože velký výběr zboží, jako je nářadí nebo drobné díly pro dům a zahradu, se musí vejít do malého prostoru. Cenové etikety mají zákazníkům i personálu pomoci udržet si přehled o zboží v obchodě a na regálech. Štítky NEWTON Peghook jsou proto mimořádně tenké a mají vyměnitelný nástavec, který umožňuje připevnit cenovky na standardní háčky. To usnadňuje umístění mnoha výrobků vedle sebe v regálu.

Displej NEWTON Peghook je vybaven moderní technologií e-ink a nabízí vždy optimální čitelnost při nízké spotřebě energie nebo neoptimálních pozorovacích úhlech. Malé štítky Peg Hook jsou navíc mimořádně energeticky úsporné s životností baterie až 3 roky při 2 aktualizacích denně.

Pružný a individuální

Děrované cenovky s háčky na zeď nabízejí i přes svůj praktický design možnost individuálního brandingu. Štítek lze přizpůsobit jakékoli značce a firmě vytištěním loga. Na 1,3palcovém displeji je také dostatek místa pro digitální zobrazení všech informací o výrobku. Kromě ceny lze zobrazit i název produktu, čárový kód nebo QR kódy. Displeje s elektronickým inkoustem mohou červeně zvýraznit aktuální cenu nebo jiné informace na cenovce. Kromě toho slouží integrovaná červená, zelená nebo žlutá LED dioda jako indikátor různých událostí. Díky funkci Pick by Light mohou zaměstnanci i zákazníci snadněji najít hledané produkty, a ušetřit tak cenný čas.

Ušetřete peníze s Peg Hookem

Velikost displeje je nejen praktická, ale také cenově výhodná. S mnoha různými výrobky se zvyšuje počet potřebných štítků  ̶  štítky Peg Hook Labels spojují praktičnost a efektivitu. Na kompaktní 1,3palcový displej se snadno vejdou všechny informace, které zákazník potřebuje. V porovnání s digitálními štítky s větším displejem ušetříte náklady. V porovnání s běžnými papírovými nebo plastovými cenovkami ušetříte čas i peníze. Díky databázím uloženým v systému pro správu obsahu a propojení se systémem pro správu zboží lze úpravy cen nebo změny v předloze článku přenést do štítku několika kliknutími a téměř v reálném čase.

Vysoká rychlost aktualizace

S rostoucí digitalizací a globalizací je trh stále citlivější na ceny, a proto je pro maloobchodníky důležité rychle reagovat na jejich úpravu. Proto je třeba rychle přizpůsobit informace na elektronických cenovkách. Díky osminásobné rychlosti lze štítky Peg Hook aktualizovat v reálném čase  ̶ zcela automaticky, v závislosti na systému a uloženém zdroji dat.

Pro poskytnutí dalších informací lze na perforovaný cenový štítek s háčkem na zeď samostatně zaznamenat a uložit až sedm stran. Tlačítko na zadní straně štítku může přepínat mezi stránkami nebo mu lze přiřadit jiné funkce. Přenos dat lze flexibilně řídit pomocí systému ESL.

SLUŽBY ZALOŽENÉ NA POLOZE

Služby založené na poloze a Pick by Light usnadňují zákazníkům a zaměstnancům vyhledávání konkrétních produktů. Stisknutím integrovaného tlačítka na cenovce s perforovaným háčkem na stěně se v reálném čase přenášejí informace o poloze. Služby založené na poloze zajišťují rychlejší reakci, například pokud zákazník potřebuje pomoci s obsluhou nebo zaměstnanec chce nahlásit, že je třeba doplnit zboží.

Referenční štítky umožňují určit polohu hledaného výrobku v obchodě a v řadě regálů. LED dioda na štítku Peg Hook signalizuje přesné umístění výrobku pomocí funkce Pick by Light. Zanechané nákupy z důvodu příliš dlouhé doby hledání, nebo dokonce neúspěšného hledání, jsou díky této technologii minimalizovány. Zaměstnanci také ušetří čas při plnění regálů, protože LED diody označují pozice, které je třeba obsadit. Prostřednictvím čárového kódu poskytne PDA nebo tablet pracovníka zpětnou vazbu systému a dokončí proces.

Díky službám založeným na poloze a Pick by Light můžete svým zákazníkům nabídnout nejen lepší zážitek z nakupování, ale také optimalizovat navigaci v prostorách. Zaměstnanci tak mohou rychle najít cestu k zákazníkovi a příslušnému produktu.

Chcete také přejít na digitální cenovky, máte již regálové systémy s eurověšením nebo jiné hákové systémy?

Etikety Peg Hook lze díky jejich zavěšení a četným funkcím optimálně integrovat do obchodu.

Přesvědčte se sami! Odborníci z e-shelf-labels Vám rádi poradí.