Vivid Shelf Edge ̶ Interaktivní značení maloobchodních regálů

Interaktivní dotykové displeje v kombinaci s odpovídajícími napájecími lištami jsou považovány za digitální nápisy řešení s inovativním přístupem, které posunoue image Vaší značky v maloobchodě na novou úroveň. Funkce dalece přesahují elektronické označování cen. Prostřednictvím dotykové technologie lze používat celou řadu chytrých funkcí. Elektronické regálové etikety našeho partnera a výrobce Vivid Tech jsou díky multifunkčnosti velmi ceněné v potravinářském a nápojovém sektoru v maloobchodě i pro označování bufetů v restauracích a hotelech.

Dotykový displej s vysokou svítivostí a zářivými barvami rychle upoutá pozornost zákazníků a umožňuje interakci mezi uživatelem a produktem. Potenciální zákazník se dotýká regálového displeje prstem a získává tak další informace o výrobku. Pro zobrazení mezinárodní rozmanitosti lze do displeje integrovat výběr různých jazyků a měn. Dalším možným použitím je zobrazení složení, slevových akcí nebo aktuální dostupnosti produktů. Zavedením centrálního ovládacího menu na displeji lze různé funkce používat komplexně a intuitivně.

Pružné možnosti použití štítků

Interaktivní, inovativní, v obchodě:
  • Automatické, dynamické stanovení cen
  • Multifunkční dotykový displej LCD
  • Interaktivní asistent prodeje
  • Optimalizace marketingových aktivit
  • Senzorem řízené sledování dat zákazníků
  • Zvýšení popularity značky
  • Energeticky úsporná technologie LCD
  • Snadná integrace do stávajících systémů ERP/WMS
  • .

Slibné řešení digitální reklamy v místě prodeje

SNADNÁ INSTALACE DO REGÁLU

Elektronické štítky na hrany regálů jsou k dispozici v kompletním balení s příslušnými napájecími lištami (Adapter Rail & Power Rail), cloudovým softwarem a potřebným příslušenstvím. Kompaktní dotykové displeje o rozměrech 98 x 64 x 10 mm jsou ideální pro označování výrobků v regálech. Pro větší flexibilitu při umísťování štítků jsou lišty na okrajích polic navrženy tak, aby vytvářely dva různé úhly pohledu: 90° pro horní regály a 67° pro regály ve spodním zorném poli.

Vzhledem k tomu, že k používání elektronických regálových štítků nejsou zapotřebí baterie, jedná se o variantu, která šetří zdroje v oblasti elektronického značení. Při teplotní stupnici od 0° do 40° Celsia v interiéru fungují displeje v obvyklém režimu prostřednictvím bezdrátového připojení WiFi.

UČÍME SE OD ZPĚTNÉ VAZBY ZÁKAZNÍKŮ POMOCÍ CHYTRÝCH ANALÝZ V OBCHODĚ

Využijte individuální zpětnou vazbu od svých zákazníků sledováním doby pobytu u pokladny prostřednictvím analýzy řízené senzory přímo v prodejně nebo zjišťováním interakce zákazníků pomocí průzkumů veřejného mínění na displejích. Po vyhodnocení shromážděných informací můžete zpětnou vazbu potenciálních zákazníků cíleně začlenit do marketingové strategie a posílit loajalitu zákazníků prostřednictvím reklamy zaměřené na konkrétní cílovou skupinu. Dopřejte zákazníkům jedinečný zážitek z nakupování a zároveň vylepšete image své značky pomocí digitálních nápisů!

DIGITÁLNÍ OZNAČOVÁNÍ BUFETŮ

Digitalizace v pohostinství se stala nepostradatelnou a nabízí účinná řešení pro zjednodušení různých procesů v oblasti správy produktů a služeb. Kromě toho elektronické značení potravin a nápojů nabízí větší transparentnost odpovídajícího výběru produktů. Pomocí digitálních regálových displejů lze snadno modernizovat a přesvědčit atraktivním vzhledem bufetové pulty nebo vitríny v gastronomii, cateringu a hotelnictví.

Informujte své hosty o důležitých informacích o výrobku, jako je uvedení složek, výživových hodnot a potravinových alergenů, a usnadněte tak spotřebiteli rozhodování. Bezdrátová správa zařízení Vám dává možnost kdykoli aktualizovat obsah a přizpůsobit jej podle potřeby.

Vzbudili jsme Váš zájem o interaktivní displeje na okrajích regálů? e-shelf-labels je Vám vždy k dispozici a rádi Vám pomůžeme najít individuální, oborově specifické řešení digitalizace Vaší prodejní plochy pomocí systému elektronických regálových etiket.