Náš nový partner "ekko“

Softwarový specialista "ekko" je naším novým partnerem

 

Náš nový partner ekko doplňuje naši nabídku hardwaru o řadu softwarových řešení pro optimalizaci průmyslových procesů. Ekko je platforma IIoT, která pomáhá digitalizovat papírové postupy v rámci toku materiálů a informací a automatizovat složité procesy, jako je například zajištění dodávek materiálů. Je proto atraktivní zejména pro společnosti, které se specializují na montáž komponentů.

 

Základní digitalizace
Ekko je kompletní digitální řešení, které lze instalovat v různých prostředích: Do cloudu, do stávající IT infrastruktury, nebo na vlastní servery. Kromě toho lze software používat jako samostatné řešení nebo jej integrovat do stávajících systémů ERP a WMS.

 

Pick-by-light
Systémy Pick-by-light zrychlují a zefektivňují procesy vychystávání. Příslušné komponenty výrobku jsou jednotlivým zaměstnancům signalizovány blikáním různobarevných LED diod na digitálních displejích. Montážní díly lze také snadno přeobjednat na štítku pomocí akčních tlačítek.

 

Digitální nákladní list

Digitální nákladní list nahrazuje papírový nákladní list a sleduje vozík na různých stanicích výrobního řetězce. Informace o obsahu vozíku jsou přístupné a aktualizovatelné v reálném čase kdekoli ve výrobním závodě.

 

e-Kanban
Pomocí e-Kanbanu lze provádět objednávání dílů nebo jiné funkce přímo u regálu. Po vyskladnění výrobku se množství zásob aktualizuje v systému řízení zásob. Jakmile dojde k poklesu zadaných prahových hodnot, spustí se požadavek na novou objednávku požadovaného materiálu.

 

Datový uzel
Ekko shromažďuje veškerá data z připojených strojů a systémů. Ta jsou ukládána a agregována, aby následně přispěla k optimalizaci procesů pomocí nástroje ekko Analytics.

 

Řízení skladu
Pomocí systému řízení skladu ekko můžete snadno sledovat své zásoby. Software dokáže zobrazit, řídit a optimalizovat celý vnitřní tok materiálu a informací.

Jdi zpět