Elektronický cenový software Jeegy

Mapování inventáře na nejaktuálnější stav

Pro každého obchodníka je velmi důležité mít přehled o zásobách ve skladu i o sortimentu zboží v prodejně. Součástí softwaru Jeegy je i modul pro správu skladu, který přehledně zobrazuje rozsáhlé zásoby ve skladu i v prodejně. S pomocí vedení prodejny lze na elektronických štítcích na regálech zobrazit nejen nejdůležitější informace o výrobku, ale také informace o zásobách a dostupnosti zboží. Zákazníci i zaměstnanci tak mají stejný prospěch, protože mohou sledovat dostupnost požadovaného produktu a následné dodání zboží v reálném čase.

Řízení cen s úsporou času

Pravidelné změny cen v rámci slevových akcí nebo výprodejů představují pro řízení cen v malých maloobchodních prodejnách i ve velkých supermarketech velkou výzvu. Pro zjednodušení rozsáhlých a časově náročných úprav cen a snížení souvisejících časových a personálních nákladů nabízí software Jeegy vhodné řešení v podobě modulu pro správu cen. Pomocí tohoto softwarového modulu mohou zaměstnanci měnit ceny vybraných produktů pouhými několika kliknutími, předem plánovat nadcházející změny a automatizovat opakované změny. Aby zákazníci v obchodě viděli zlevněné zboží nebo propagační akce na výrobky, můžete pomocí softwaru Jeegy nechat blikat digitální cenovky nebo označit obsah, který má být na elektronických regálových štítcích zvýrazněn červenou nebo žlutou barvou (v závislosti na typu displeje).

Virtuální verze jejich podniku

Čím větší je plocha prodejny a čím rozsáhlejší je sortiment, tím složitější je plánování rozmístění zboží v prodejně. Kombinace dvou modulů softwaru Jeegy  ̶  Geolocation a Link  ̶  umožňuje na jedné straně lokalizovat každý jednotlivý elektronický regálový štítek v obchodě nebo ve skladu a na druhé straně přiřadit každou elektronickou cenovku k příslušnému výrobku. Pomocí softwaru Jeegy je vytvořena virtuální mapa prodejny nebo skladu včetně řad regálů, což zjednodušuje lokalizaci jednotlivých štítků nebo konkrétních výrobků a také nastavení a správu zboží.

Zkušenosti s nákupem v maloobchodě online

Pokračující vývoj internetu věcí (IoT) a online nakupování ovlivňují nákupní chování spotřebitelů i při nakupování v kamenných obchodech. Jeegy dává možnost přizpůsobit maloobchodní nákupní proces online nakupování a vyhovět měnícím se potřebám zákazníků, kteří potřebují více informací a flexibilitu. Elektronické regálové štítky s funkcí NFC a interaktivní produktový poradce umožňují zákazníkům v obchodě přímý přístup k informacím o produktu dostupným online. Vaši zákazníci si tak mohou přečíst recenze produktu nebo porovnat ceny a vlastnosti podobných produktů přímo na regálu.