Systém pro vaše elektronické cenovky

Předplatné, cloud nebo on-site?

AIMS je k dispozici ve třech různých modelech, které nejlépe vyhovují potřebám Vaší firmy nebo projektů elektronických regálových etiket.

AIMS Saas: Model předplatného AIMS Saas znamená rychlou implementaci, aktualizace softwaru v reálném čase, škálovatelný a spolehlivý provoz a celkovou úsporu nákladů. Zaručuje nepřetržitý provoz a nejvyšší úroveň zabezpečení z hlediska správy identit a ochrany dat pomocí ověřování API a webové komunikace založené na protokolu HTTPS.

AIMS on-premise: S AIMS on-premise spravujete software, včetně možnosti škálování a přizpůsobení vašim potřebám prostřednictvím dostupných doplňků. Z dlouhodobého hlediska je AIMS on-premise nákladově efektivním řešením s vysokou úrovní funkčnosti a zabezpečení dat. Roční licence AIMS on-premise nebo pětileté balíčky zahrnují Dashboard, Portal, Core, Layout Designer a Web PDA.

AIMS Cloud: Flexibilní řešení digitálního systému pro rostoucí podniky, AIMS Cloud, funguje ze zabezpečeného serveru v datovém centru a umožňuje horizontální škálovatelnost, paralelní zpracování a nepřetržitou dostupnost. Zároveň máte zaručenou vysokou úroveň zabezpečení, pokud jde o obnovu dat, zálohování, hlášení stavu a ověřování uživatelů. Pokud máte zájem o cloudové řešení, obraťte se na některého z našich konzultantů.

Dashboard vyvinutý výhradně pro SOLUM Label

AIMS Dashboard umožňuje spravovat digitální cenovky, zásoby, data a uživatele v jednom pracovním prostředí. Intuitivní rozhraní Vám umožní přístup k analytickým nástrojům pro snadné a efektivní ovládání. Stačí několik kliknutí a můžete vyhledávat produkty, prohlížet skladové zásoby, vytvářet systémové přehledy nebo spravovat nové a stávající uživatelské účty.

Aims Manager

Pro ty, kteří pracují na cestách, nabízí Aims také mobilní verzi. Pomocí aplikace AIMS Manager můžete Vy nebo Vaši zaměstnanci rychle spravovat elektronické označování cen na mobilních zařízeních nebo kontrolovat rozhraní se systémem správy zboží. V průmyslu a maloobchodě tak zbývá více času na jiné důležité úkoly.

Layout Designer

Kromě kontrolních funkcí obsahuje software AIMS také nástroj Aims Layout Designer pro snadný a uživatelsky přívětivý návrh elektronických cenovek. Pomocí šablon není pro vytvoření atraktivních rozvržení s 1D čárovými kódy, QR kódy, cenami nebo textovými prvky pro elektronické regálové etikety potřeba hlubší znalost designu. Rozložení lze vytvořit pro různé velikosti elektronických regálových etiket a nabídnout tak zákazníkům nebo zaměstnancům aktuální informace.

Naši konzultanti Vám rádi poskytnou další podrobnosti o hardwaru NEWTON nebo jiných řešeních digitálního značení digitalizace označování cen.