Základní software pro první kroky s digitálními štítky

Používání digitálních cenovek ve firmách v nejrůznějších odvětvích nepochybně umožňuje zjednodušit a optimalizovat provozní procesy. Provoz elektronických regálových etiket však může pro podnikatele představovat novou výzvu. Abychom vám, našim zákazníkům, usnadnili správu digitálních regálových štítků, nabízí e-shelf-labels operační systém fbOS.

Všechny štítky na první pohled

Po zavedení štítků do provozu se zpočátku setkáte s něčím, co na první pohled vypadá jako složité ovládání elektronických regálových štítků. Tento úkol lze snadno zvládnout pomocí softwaru fbOS. Operační systém umožňuje rychlou a centralizovanou správu digitálních štítků. Software fbOS umožňuje sledovat všechny štítky uložené v systému. Kdykoli si můžete zobrazit, kolik štítků je v operačním systému aktuálně aktivních. Pokud se u štítku vyskytne chyba nebo technický problém, systém vydá varování a pomocí ID štítku určí, o jaký e-ink displej se jedná. To vám umožní rychle opravit chyby. Chcete-li zkontrolovat stav jednotlivých štítků, jednoduše naskenujte čárový kód hledaného štítku. Během několika sekund vám operační systém poskytne informace o vybraném štítku, například o stavu baterie a možnostech štítku NFC.

Individuální design pro silnou rozpoznávací hodnotu vaší společnosti

Pomocí digitálních nápisů můžete dát své firmě stručné identifikační označení. Pomocí generátoru šablon integrovaného do softwaru můžete navrhnout kreativní individuální design informací na štítcích a přizpůsobit tak informace na štítcích své firemní identitě. Vzhledem k tomu, že obsluha generátoru šablon nevyžaduje žádné návrhářské dovednosti, může každý zaměstnanec vytvořit rozvržení displejů během několika minut. Generátor šablon poskytuje řadu prvků pro navrhování rozvržení. Vaše logo může být například umístěno jako obrazový prvek na digitálních nápisech. Abyste zákazníkům usnadnili orientaci v obchodě, můžete na štítky přidat další informace o produktu. Pokud chcete návštěvníky svého e-shopu upozornit na svůj e-shop, můžete na displeje umístit čárové kódy nebo QR kódy a usnadnit tak zákazníkům nalezení hledaného zboží v e-shopu.